Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van olyan kutyatartó,...

Miért van olyan kutyatartó, aki azért szól rá a másik kutyásra, hogy ne vigye a kutyáját a háza előtt, mert a saját kutyája ugat emiatt?

Figyelt kérdés
Többektől hallottam, hogy rájuk szóltak olyanért, hogy a kertjében ugat a saját kutyája, ha a másik arra megy a kutyájával. A legtöbb kifogás: felébred a kisunoka, a gyerek. Zavarja a kutyája ugatása. Normális az ilyen? A saját kutyájának ugatását akarja megfékezni úgy, hogy másoknak nem akarja "megengedni", hogy a ház előtt elsétáltassa a kutyáját. (Általában a sétáltatott kutya meg sem szólal, csak a házat őrző)
2009. okt. 28. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú épp énis így jártam hogy "mennyetek már innen mert a kutyámnak lassan habzik a szája" és ki érdekel???? Ha nemtetszik neki addig a kutyát csuka be a házba és ne engem csicskáztasson.... az ilyeneknek ezt kell mondani, hogy a MAGA kutyájával kéne csinálni valamit.... Vagy pedig: azért fizetik/fizetem az adót, hogy a kutyát sétáltassam erre. Ha nemtetszik akkor húzzon el. :) De te nedurvulj mert mondjuk nekem van egy szép temperamentumom. Csak mond meg, hogy itt van dolgod és neszóljon bele és csá. :D
2009. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert akik igy beszolnak hogy ne sétáltassa itt és ott a kutyáját az ember, az nem is kutyás az csak azért tartja a kutyát hogy őrizze a házat és ennyi de én ezeket az embereket nem hivnám kutyásnak.Szerencsére a mi környékünkön nincsenek ilyen emberek csak 1.De nekem nem mer beszólni mert nagy kutyám van(masztiff)De bezzeg a térd alatti kutyásoknak már beszól.Mi egyszer mentünk csoportosan sétálni a kissebb kutyásokkal mert jó társaság,és akkor nem szólt be mert látta hogy ott a kutyám.Ja és azóta a kiskutyásoknak se szól.Az ilyen embereknek egyszer jól bekell szólni és nem piszkál többé.
2009. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad van.Például az én kztyusom most is ugar,de a kobór kutya ami itt járkál meg se mukkan.
2009. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván az a kutya ugat aki őrzi a területét. A sétáló, aki nincs otthon, mit is ugatna?

Szóljatok be kölcsönösen és akkor az erősebb győz!

2009. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak beszólnak, hanem rám is akarják uszítani a bullterriert meg nem tudom miket (mert persze10 emeletes házuk van beton kerítéssel), meg a rokonaikat is rámuszítják. Oszt a kis 14 éves kiscsaj üvöltözik velem, hogy ne hozzam mégegyszer erre a patkányaim (kezében a bolognese), mert felébresztik az unokatesót meg odasz*rnak a rétre (kiskutyája szaladgál tovább a réten). Érdekes, még sosem látták hogy odacsináltak volna a kutyáim, mertg hát biztos direkt tartogatják azon az 2-3 km-en amíg odaértünk... -.- Ja meg persze ki ne felejtsem, hogy le fog lőni légpuskával és ki fog dobni a vonatból... Úgy üvölt mint a fébaszorult féreg, én meg sem szólalok, másnap jön egy néni, mondja anyámnak, hogy ne ott sétáltassam a kutyáim meg ne k*va anyázzak (ja persze ő westijét viszi arra akit el sem lehet engedni a pórázról, azt viszont látja hogy az én kutyáim lábnálkövetésben mennek el az őejöngő kiakutyája előtt...) Igaz, hogy meg sem szólaltam de mindegy... Nem tudom miért csinálják,kezdem azt hinni, hogy utálnak valamiért. De ez nem lehet, hiszen életemebn nem láttam még őket. De már több helyen is beszóltak. Na persze nem a tacskósok, hanem akiknek 1-2 német juhásza, rotija, amstaffja van... Érdekes módon aki német juhásszal sétáluugyanarra, az most is boldogan megy arra, de hát én csak fiatal lány vagyok mudikkal... -.-" Egyszerűen nem értem őket... A legviccesebb, hogy az ő kutyájuk visításától felébred a gyerek a pumpáskocsitól aki előttük parkolm attól nem, meg a szemetes kocsitól sem, meg attól sem hogy akkor szóltak be amikor épp száguldoztak a mocijaikkal és kavarták a port meg bőgették a motort... Na ez már kész röhej...
2009. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!