Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyák érzik, hogy ki a...

Ha a kutyák érzik, hogy ki a jó ember én rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, aki már inkább a szüleimé, mindig velük van. A hétvégén nálam van és úgy érzem nem szeret. Otthon mindig búj, folyton nálam akar lenni, de itt kerül, ha simogatni akarom elmegy, nem fogad szót és nem értem. Otthon annyira aranyos, de most nem.
2018. febr. 24. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhhh. Tudod, hogy én meddig voltam az idegen kutyák szemében JÓ ember (?) addig amíg nekem is volt és érezték rajtam az illatát. Végig mentem egy családi házas övezetben, oly csend volt mint a temetőkben, mindegyik a kapuban állt és farok csóválva várták, hogy elhaladjak. Amióta nincs kutyóm, azóta szétakar tépni, marcangolni mind, járjak bárhol, bármerre. Az én kutyám szemében mindenki rossz volt, senkivel soha nem állt szóba :D
2018. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Tipp: a szüleidnek "játszik". Tudja, hogy szeretnek ezért ő is úgy tesz, mintha szeretne. Ha nálad van akkor meg nem érdekled, az az igazi énje.
2018. febr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha folyton velük van, akkor ott érzi otthon magát és őket tekinti a gazdáinak. Most meg nem érti, miért nem lehet velük, a saját otthonában. Ettől még nem vagy rossz ember, és az se igaz hogy ne szeretne, de most bizonytalan a helyzetével kapcsolatban. Van amelyik kutya teljesen jól viseli, ha pl. panzióba kerül vagy megőrzésre másokhoz amíg a gazdája nyaral, más kutyák meg búskomorrá válnak, nem akarnak enni stb. A tietek ilyen érzékenyebb típus, ezt el kell fogadni és ha nem muszáj, nem kell kimozdítani a megszokott környezetéből.
2018. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!