Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a kutyám...

Mit csináljak, hogy a kutyám ne egyen a kukából?

Figyelt kérdés

Akárhányszor itthon marad egyedül, mindent kiszed a kukából. A papírzsepiket szétmarcangolja, a szemetet szét hordja.

Ez a kuka a nappaliban van. Kicseréltül egy fedelesre de megtanulta hogy használja. Azt kicseréltük egy pedálosra. Azt hittem megőrülök mikor ezekutan is szanaszet heverő szemétre jövök haza.

Így hogy nem vagyunk itt rászólni sem tudunk csak takarítani.



És ha mar így irtam ugyanez a helyzet a konyhapultal. Ha itthon vagyunk eszébe nem jutna feltapaszkodni rá, de ha elmegyunk megkaparintja a mosogato szivacsot es azt is szetmarcangolja. Lassan tobbet koltok kukára meg mosogatoszivacsra mint minden masra.


Szóval hálásan köszönök minden ötletet :D



2018. márc. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Zárjatok el mindent, mondjuk egy szekrénybe. Nem hinném, hogy a nappaliban lévő szemetesnek nem tudnátok alkalmasabb helyet találni, ahol a kutya nem érheti el.
2018. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Amikor elmész hazulról, akkor kiviszed a szobában rohadó szemetet is, így a kutyának nincs mit széthordania.
2018. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mindig mielőtt elmentek otthonról alaposan lemozgatjátok, és vesztek neki saját játékokat, amit nyúzhat. Az enyém imádja a Kong Extreme-t amit meg lehet tölteni bele való keksszel, jó idő, mire ki bírja belőle rágni. A másik a többcsomós kötél, azt is hosszú ideig tudja nyúzni.
2018. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ne hagyd elérhető helyen a kukát. Mosogató alatti szekrénybe zárd például, vagy ha ott nincs hely, akkor a vécébe vagy fürdőszobába, ahonnan a kutyát zárd ki.

A szivacsot szintén tedd szekrénybe.

2018. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ezek aztán a használható ötletek :')

Hogy ha nektek valami nem megy elzarjátok a dolgokat/ki csukjatok a kutyat? :D hat gratulálok.


Megnézném ti mikor cserelitek ki a kukat ha 3 db zsebkendo van benne.

Illetve igen. Annak a kukanak a nappaliban van helye, ahol a dolgozo asztal is van es ha kiakarok dobni egy papir fecnit nem akar atkuszni az egesz szoban a konyhaig (igen ahol szinten van a csap alatt egy kuka, nálunk nem csak 1 db található)


És a mosogatoszivacsot sem szeretném széfben tárolni :D


Szóval ha valakinek esetleg használhato ötlete is van azon kívül h csukjam ki a kutyát, meg zarjam el a dolgokat azt szívesen fogadom.


Ui.: minden nap le van mozgatva és vannak saját játékai.

2018. márc. 3. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a rajtakapás oldotta meg a dolgokat.


Éjjelente mindig kirámolta a kukát, egyszer meghallottam, hogy épp hamizik. Mögé osontam, tapsoltam és rákiáltottam.

Szerintem hitesd el vele, hogy elmentél, majd lopakodj oda és tiltsd le. Szetintem 1-2 alkalom után eszébe se jut.

2018. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet, köszi! :)
2018. márc. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!