Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami bajom a kutya...

Lehet valami bajom a kutya kakijától?

Figyelt kérdés
Reggeli sétánál amikor szedtem össze a kakit véletlenül olyan lett a kezem. Hazajottunk, megmostam, lefertotlenitettem és úgy éreztem illatos aztán leultem reggelizni, majd utána ahogy elment a fertőtlenítő erős illata éreztem, hogy még mindig kakiszagú. Tettem rá Domestost most már jó, viszont azzal a kezemmel ettem. Azért aggódok kulonosen, mert a kutyámnak kicsit nyákos volt a széklete a multheten (nem tudjuk mitől, voltunk dokinal) és nem lenne jó osszeszedni valamit.
2018. márc. 6. 08:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy előtte kellett volna a Domestos is, de azt hittem, hogy elég a kézmosas/fertotlenites. Olyan fertotlenito amit korhazakban használnak, anyukam hozta onnan.
2018. márc. 6. 08:27
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mulik el a szag.... elment róla a Domestos tömény szaga és megint érzem. Tuti nem bebeszelem. Most ez miért? Mit csináljak vele ?
2018. márc. 6. 08:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy bebeszéled.
2018. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most már nem érzem de a reggeli után még tuti rajta volt a kezemen a szag és olvastam, hogy vannak olyan férgek, amik eleinte tünetet nem okoznak de akár meg is lehet vakulni tőle.
2018. márc. 6. 08:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. A szag majd elmúlik.
2018. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Most már azért nem érzed mert már megszoktad a szagot.
2018. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A szagától nem lesz bajod.

Már az első fertőtlenítő is levitte a bacikat, mindent.

Azért érezheted mrg mindig(ha nem törölted le még kint, amikor belenyúltál), mert beivódott a szaga a kezedbe. De ha lemostad, akkor nem lehet semmi bajod.

Amúgy meg ne irtózz ennyire a kutyádtól.

2018. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"olvastam, hogy vannak olyan férgek, amik eleinte tünetet nem okoznak de akár meg is lehet vakulni tőle."


Ez igy igaz. De ez a veszélynem fenyeget ha rendszeresen féregtelenítve van a kutyád.

2018. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi bajod,felejtsd el...ha rosszra gondolsz, csak bevonzod a rosszat és legyengìted az immunrendszeredet.
2018. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz :D


Nekem is olyan volt a kezem,sajnos fél óra volt hazáig, egy saras pocsolyában mostam meg,volt nálam zsepi is.. letöröltem. Nyilván szagot éreztem,itthon alapos szappanos kéz mosás után elment a szag.


Férges nem leszel,hiszen kezet fertőtlenítettél, az hogy a szag ott maradt,de kakit lemostad :D


Rendszeres féreghajtott kutyánál nem sok esély van,hogy elkapsz férget.

2018. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!