Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos bordeauxim sántít....

5 hónapos bordeauxim sántít. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
jövő héten viszem oltásra akkor meg nézetem a dokival.Addig a véleményetekre lennék kíváncsi.
2010. jún. 9. 23:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Én biztos nem várnám meg az oltást,addig romolhat a helyzet.

Nagytestű,növésben lévő kutya,vigyázni kell vele.Na meg minek szenvedjen jövő hétig?

Egyébként távdiagnózist senki nem tud adni,legfeljebb találgathatnak,az meg többet árt,mint használ.Míg próbálgatod a javaslatokat,tönkremehet végleg a kutya.

Gondolom,nem anyagi probléma miatt nem viszed rögtön,a ilyen drága,ritka fajtájú kutyára telik,akkor meg mi az ok?

Ha neked vagy a gyerekednek fájna a lába,nem várnál jövő hétig az orvossal,és nem itt várnád a tanácsokat.A kutyával sem szabad.

2010. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
47%
Hát szívből remélem,hogy csak meghúzta vagy beütötte a lábát,de ha nem akkor sajna lehet,hogy dysplasia... :( Sajnos ők is,mint általában a nagytestűek,hajlamosak lehetnek rá... Melyik lábára sántít amúgy?Elsőre vagy hátsóra?
2010. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám múltkor ráesett a vállára, ahogy felugrott a botért és megpördült.

ám egy fiatal kutyánál...háthát... amúgy (igen, kifejezetten bunkó vagyok, ezért ne is haragudj) egy ilyen eb nem olcsó, akkor mit izélsz azon hogy eggyel többször viszed-e dokihoz vagy sem??? és akkor most ne is beszéljünk arról, amit írtak fent... ki tudja mi van vele, fiatal kutya, lehet hamar elmúlik a baj, lehet h nem. max megtettél egy felesleges kört a dokihoz, na bumm.

2010. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A bal első lábára sántít
2010. jún. 13. 22:15
 5/32 Akiteki ***** válasza:
Már jövő hét van. Még nem vitted?
2010. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

nem

pénteken kell vinnem

2010. jún. 14. 22:16
 7/32 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Bmeg...

Lehet rándulás,ficam,de akár váll vagy könyökízületi DP vagy csonthártyagyulladás!

Ez nem játék! Ha volt pénzed ilyen drága kutyát venni,akkor kell hogy legyen orvosra is! Ha most nem nézeted meg akkor lehet,hogy visszafordíthatatlan károsodást szenved.

2010. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Gondos gazda...

Kellett a divatkutya,de orvosra sajnálja a pénzt.

2010. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, elmész orvoshoz. A kutyád nem tudd: VIDD!!! Lehetőleg időbe. Miért? Lehet neki csonthártyagyulladása (nagytestűeknél ez gyakori, ha túl gyorsan nőnek, köszönhetően a "jó" tápválasztásnak), akkor meg az annyira fáj neki, hogy kábé összepisili magát a fájdalomtól. Tehát grat a várakozáshoz. Gondolom teljes lelki nyugalommal nézted végig, hogy sántít és fáj neki? Sőt, gondolom kerti kutya. Így persze nem is kellett, túl sokat nézned. Jól gondolom?
2010. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

talán mielőtt vádaskodtok kérdezzetek!!!

én nem fizettem egty forintot sem ezért a kutyáért!!!Egy állatért több 10000 forintot fizetni?!

2010. jún. 15. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!