Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos bordeauxim sántít....

5 hónapos bordeauxim sántít. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
jövő héten viszem oltásra akkor meg nézetem a dokival.Addig a véleményetekre lennék kíváncsi.
2010. jún. 9. 23:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én például kérdeztem, de nem igazán válaszoltál. Bár a kommented után már nem is kell.
2010. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A bordeauxi dog etetése ebben a korban kényes. ha rosszul etetted és túl gyorsan nőtt, vagy egyszerűen dp-t örökölt, ilyenkortájt jön elő a súlyos fokú pd. Mindenképpen szűrni kell amint lehet-sajnos nem gyógyítható, kíméld amennyire csak lehet, ne mozgasd, csak ha akar és amint jelez h elég azonnal hagyd.
2010. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"én nem fizettem egty forintot sem ezért a kutyáért!!!Egy állatért több 10000 forintot fizetni?!"

előző voltam, ezt most látom, innentől kezdve no comment. Mi az hogy több 10 ezer Ft-ot??? Még többet is, basszus! nem csak egy állat, ráadásul költséges, beteges fajta. Nem tudom hogy szerezted 0 pénzért, de sajnálom a kutyádat hogy nem akarsz rá költeni!

Nem csoda hogy sántít, 5 hónapos korára egy ilyen fajtának már csak a jó minőségű táp belekerült volna legalább egy tizesbe, és van egy olyan érzésem h nem kapta meg.

2010. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem bántani akarlak, de ha most komolyabb baja lesz a kutyádnak, akkor egy reális vételár többszörösét fogod a dokinál hagyni. És azt már szinte meg se merem említeni, hogyha normális helyről hozod a kutyád, most valószínű élhetnétek a boldog kutyatulajdonosok életét.

Magyarán olcsó húsnak híg a leve.

Én nem tudnék péntekig várni, mert távdiagnózist nem tud adni senki. Tippelgetni lehet.

Mivel nagytestű kutyáról beszélünk kismillió oka lehet annak, hogy miért sántít.

Attól függetlenül, hogy most mi baja a kutyádnak, nagyon ajánlom, hogy kúraszerűen kezdjetek el neki zöldkagyló kivonatot adni.

2010. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,az ingyenkutyának pont úgy fáj,mint a pénzért vettnek.

Még az utcai flokit is orvoshoz viszi RÖGTÖN a normális ember,ha ilyen tüneteket tapasztal.

2010. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Kellett, mert ilyen volt a győzike showban? És mégis mit gondolsz egy fajtatiszta kutyát miért adnak ingyen? Nyilván azért, mert valami nem oké vele. Ezer dolog lehet, és ezek a betegségek nagyon nem olcsók. Ha nem tudod kifizetni, és megfelelően ellátni a kutyát, kérj segítséget, és mondj le róla. Nincs jogod kínozni egy kutyát, a saját önzőséged miatt. basszus, több mint egy hete sántít! Gondolod, hogy ez normális? Te is szoktál néha sántítani? Nem tudod mije fáj? Végignyomkodtad, átmozgattad a lábát? hol érzékeny? mire reagál? Ezer féle baja lehet, de sajnos szerintem is diszplázia gyanús. Milyen kaját eszik? Ha nem megfelelően van táplálba, már ilyen fiatal korban is kijöhet a diszplázia.
2010. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
A mancsával minden rendben? Átnézegetted? nincs benne sehol tüske, toklász, üvegszilánk, akármi? A könyökét, vagy a mancsát fájlalja? Sehol sem dagadt, vagy forró? Ha már ilyen felelőtlen vagy, legalább ezeket megnézhetnéd, hogy mondjuk tudd hol kéne borogatni. Valamit azért tényleg csinálhatnál, mert attól nem fog meggyógyulni, hogy a monitort bámulod, és nézed a szenvedését.
2010. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

elárulom nektek,hogy egy ismerősünktől kaptuk ajándékba aki tenyésztőtől vettel 100.000 forintért.

nekünk az orvos azt mondta,hogy a pedigree is tökéletes neki ha pluszba kap mellé vitaminokat.(kalcium port)


az meg,h a győzikének is ilyen van....majd ugyan az lesz vele,mint a buksival....no comment.

még nem is mutatták a bemutatót amiben a kutyája is benne volt,amikor nekünk már meg volt ez a tündér.


de már látom,hogy itt normálisan kérdezek és nagyon ritka az olyan ember aki normálisan is válaszol.

2010. jún. 15. 13:14
 19/32 anonim ***** válasza:
ÖÖÖÖÖ, dehát ha öt hónapos, akor nem lehetett meg előbb. Na mindegy, szerintem azért a te stílusoddal is baj van. De feltettem vagy 100 kérdést a lábával kapcsolatban, ha azokra válaszolsz, próbálunk segíteni. Viszont nem bíznék nagyon egy olyan orvosban, aki szerint a pedigree tökéletes.
2010. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Így van!

A Pedigreeegy rakás trágya.Vágóhídi hulladék(nem hús,hanem húshulladék vér stb.),rengeteg gabona,hús és vérliszt(ez gyomortartalomtól kezdve mindent tartalmaz,szőr,pata,szarv stb.)és olyan tartósítószerek,amit humán élelmiszerekben már betiltottak,mert rákkeltő.

Én nem hiszem,hogy a tenyésztő ezzel etette volna.

Érdemes lenne SOS tápot váltani,míg nem késő,és orvost is.

Hátha olyat találsz,aki baj esetén nem időpontokat adogat,hanem azonnal fogad.

Mit csinálnál pl.egy gyomorcsavarodásnál?

Órák alatt meghalhat a kutya,ott is halogatnád a dokit?

2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!