Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igy jó etetés lenne egy 4...

Ez igy jó etetés lenne egy 4 éves kan német juhásznak és egy kis termetű menhelyi kutyának?

Figyelt kérdés

Brit premium táp ezzel a táppal keverve a brit prémium 18kg ez pedig 10 szóval több a brit prémium.


[link]


plusz ízesités gyanánt kutyatészta vagy konzerv

és direkt kutyáknak való húsok csontok.Plusz algavitamin.

Ez igy megfelelő?


2018. márc. 18. 13:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy lehetőség, ha ennyire árérzékeny vagy. [link]

váltsd ki vele a britet meg az olcsó áruházi tápot is, meg az össhes többi vackot amit még kapnak a kutyák. 2 zsákot ha rendelsz, ingyenes a kiszálítás és 465 ft kilója, kb. 2 hónapra elég a 2 zsák.

2018. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
hát ez már majdnem annyi mint a brit.Én a brithez akarok keverni valamit.
2018. márc. 18. 15:31
 23/42 A kérdező kommentje:
Mindegy keresek valami a kisállatbolban ami itt van a brit mellé.a kutyatészta konzerv hús zöldség vitamin meg marad
2018. márc. 18. 15:39
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz mindenáron keverni?

A német juhászod semmi extra munkát nem csinál. Ezeket egy jó adottságú nj természetes mozgásnak veszi.

Végül is elég sok nagytestűt tartó, sőt tenyésztő is ad időnként némi húst a táp mellé. Főleg marhát. Kiállítás előtt, fedezés előtt pl.

Persze, figyelembe véve az adott kutyánál, hogy miként bírja a gyomra.

Kiváncsi vagyok az nj-d mekkora végterméket tesz le és hányszor naponta.

2018. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
naponta 2x 3x ürít és nem is hígat és enm is beton keményet
2018. márc. 18. 15:48
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz ennyire ahhoz a kevert katyvaszhoz amivel most etetsz? Mert olcsónak aligha olcsó. Csak kíváncsiságból, mennyi a 2 kutya etetése így, az összes vacakkal amit kapnak, 1 hónapban? Ha megmondod, szerintem tudunk mondani olyat ami olcsóbb és jobb is.
2018. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
hát olyan 13 ezer ft.De én igy szerettném etetni hús tészta kevert táp stb
2018. márc. 18. 16:07
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ragaszkodsz az etetési összeállításodhoz, akkor tök mindegy, mit keversz a Brithez és a többihez másik tápként.
2018. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Most verem a fejem a falba. Minek kérdeztél ha nem számít mit mondunk...

Annyi pénzböl amit rájukköltesz nemhogy brit premiumal de ilyennel [link] vagy ilyennel [link] etethetnél, de megkockáztatom, hogy a brit care is kijönne hasonló árban. Te meg rufusal kevert brit premiumal és kutyatésztával etetsz...

2018. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Igen,én kutyáim
2018. márc. 18. 17:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!