Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igy jó etetés lenne egy 4...

Ez igy jó etetés lenne egy 4 éves kan német juhásznak és egy kis termetű menhelyi kutyának?

Figyelt kérdés

Brit premium táp ezzel a táppal keverve a brit prémium 18kg ez pedig 10 szóval több a brit prémium.


[link]


plusz ízesités gyanánt kutyatészta vagy konzerv

és direkt kutyáknak való húsok csontok.Plusz algavitamin.

Ez igy megfelelő?


2018. márc. 18. 13:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító a hozzáállásod "igen, te kutyáid" akkor ne gyere kérdezgetni hanem old meg basszus és ne borzold már az idegeinket a hülyeségeddel.

Jól etetsz? Nem. Megfogadod ami ajánlunk? Nem. Minek kérdezel? Nem fogom azt mondani hogy jó amit kapnak és kész, te meg tojsz rá mi mást ajánlunk, akkor máris semmi értelme nem volt a kérdésnek.

2018. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy jól etettek.Mert menhelyen önkéntes vagyok és szoktam látni mit csinálnak az emberek éhezetetik a kutyákat maradékot kenyeret adnak nekik.És most jöhettek azzal hogy ezzel takarózok de nem.pl egy kobor kutya mit eszik semmit ha talál valamit vagy ha megszánja valaki valamivel.A menhelyen mit esznek nem prémium tápot.És aki láncra veri és szinte semmit se ad neki ha ad akkor is egy kis kenyér vagy pörkölt maradék.A legrosszab amikor még enni se ad neki.2 szomszédunk is ezt csinálta(ja)az egyiknek már elvitték a menhelyesek a kutyát de a másiknál nem lehet mit tenni ki van a kutyák bordája.Szerintetek ehez képest az én kutyáim?Soványnak látszanak?Sétáltatva vannak.le vannak fárasztva és ahos képest jól kapnak enni.Mert ugye kapnak pluszban sok húst is meg vitamint.
2018. márc. 18. 17:41
 33/42 A kérdező kommentje:
És nem az Aldisat fogjuk venni mostantól hanem keresünk valami jobbat az állatkereskedésben
2018. márc. 18. 17:42
 34/42 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer megkérdezem, minek tetted fel a kérdést ha nem tetszik hogy a mi véleményünk nem egyezik a tiéddel és nem fogadod el hogy nem megfelelő a kutyáid eledelének az összetétele?

Bárhogy köríted ez takarózás. Miért nem hasonlítod a kutyáid akkor a másik véglethez, akik minden kis részletre odafigyelve állítják össze a kutyáik ételét nyers húsból, zöldségből és csontból?

2018. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dicsőség, hogy jobban eteted a kutyáidat az éhező kutyáknál és a menhelynél ahol több száz kutyát kell életbentartani minél olcsóbban. Szarul eteted a kutyáidat ugyanúgy mint a menhely is. A különbség, hogy te piszok drágán etetsz ugyanolyan rosszul. Te gabonával tömöd a kutyát hús árban. Ha valaki havi 4000 forintból teszi ezt mert nincs rá több pénze azt megértem, mégis csak jobb mintha belenne zárva a menhelyen, vagy kicsapná az utcára éhezni. De te 3x ennyiböl etetsz így, ez kimeríti a hülyeség kategóriát. Főleg, hogy kb. mindenki mondja, hogy olcsóbban és fényévekkel jobban lehetne etetni. Könyörgöm legalább olvass utána, vagy kérded meg az állatorvosod ha nekünk nem hiszel, vagy a menhelyet ahol láttad mit esznek a kutyák.
2018. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
nem tömöm gabonával mivel a britben nincs és kapnak hozzá sok sok húst is.áNem sok olyan ember van aki ugy eteti a kutyáját hogy 20 ezer ftos táp
2018. márc. 18. 19:32
 37/42 anonim ***** válasza:

Most csak kihalásztam egy brit premiumot a sok közül:

[link]

Szerinted a kukorica, búza, rizs az mi, ha nem gabona? Mert érdekelne, hátha tudsz valami újat mondani. Ha CSAK brittel etetnél nem lenne gond. Minek veszed mellé a tésztát meg a sz*r másik tápot? Ami meg szinte CSAK gabonából áll, mert az a 4% hús szerinted mivel van feltoldva 100%-ra? Hát olcsó gabonával, mi mással. Növényevő a kutya? Nem.

Ez nem húszezer forintos táp, miért nem veszed csak a britet és etetsz csak azzal? Mert mint mondtad 13 ezerbe kerül egy hónapba a két kutya, na szerintem egy 15 kg-s brit kitart egy hónapot és az még 13ezer sincsen?


Ne haragudj de most már meg kell kérdezzem hány éves vagy mert még a gyerekek is felfognák ezt.

2018. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
15%

Mi igy etetünk, ez a kéttváltozat vam:

-maradék kaják minden ami van + tejbe vagy kocka leveslébe kenyeret áztatunk vagy tésztát főzünk hozzá meg ha kevés a husos akkor kapnak hozzá vmi cupákot

-száraz kutyatáp (sima bolti ami ép akcios 10kg 2000-2500ft) + olcsobb konzerv vagy kutyaszalámi

s amugy az én kutyáim se soványok gyönyörüek erössek élettvisdámok.

2018. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Ember te magad írtad le, hogy havi 13 ezerben van az etetés, átszámítva annyiért etetsz mintha 12-15 ezer forintos tápot vennél, és azzal etetnél! De tudod kik szoktak olyanokat írni, hogy nem mindekinek telik 20ezres tápra, meg mennyivel jobb a kutyáinak mint a menhelyi vagy éheztezett kutyáknak? Akik áruházi márkatápal etetnek amit leöntenek egy kis húslevessel vagy amit épp főztek. Csak akkor nem kell kamuzni a kérdésben. Ha ipari hulladékkal ezetsz, és szeretnél valamit ami kicsit jobb mint a mostani akkor kapnál használható választ is.


De tessék 300 ft/kg árban valami értékelhető: [link] Csak ne kamuzd be, hogy az 550 ft/kg áru brit premium és legalább 800 ft-os szinhús mellé akarod adni.

2018. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
ugy kapják hogy brit premium keverve valami olcsobb táp plusz sok hus meg vitamin konzerv és a tészta.
2018. márc. 18. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!