Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 hetes németjuhász...

Van egy 6 hetes németjuhász kutyám és sajnos férges, most vittem el orvoshoz. Kapott féregtelenítő tablettát, beadtam neki egy felet, de most még jobban szenved. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Hallottam egy féregtelenítő módszerről, ami 100%-ban természetes és állítólag hatásos is. Bármikor adható, akár picike kutyának is.

A három alapanyagot: zeller, petrezselyemgyökér, fokhagyma, nyersen lereszelni, majd összekeverni. Ezt a keveréket beletenni hetente egyszer a kutya kajájába. Aki próbálta, azt mondja, hatásos.

2010. jún. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen,a fokhagymára én is gondoltam,a többit pedig nagyon megköszönöm,ki fogom próbálni.

Mégegyszer köszike!!!!!!!

2010. jún. 11. 05:46
 13/18 anonim ***** válasza:

fokhagyma baromság ...add neki a tabletátt 2-3 naponta, de beszéld meg a dokival

és oltasd be, rohadtul időszerü lenne

2010. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az nem megy,mivel csak egy tablettát adott,és jövő héten szombaton kell visszavinnem dokihoz.

Még van egy fél tablettája,amit vasárnap kap meg.

Azóta javult az állapota,háromszor is lábra tudott állni és ment pár métert aztán feladta. :(

És alszik is.

2010. jún. 11. 11:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Itt általában nem a kérdésre válaszolnak? Ezt én is hallottam!!:))
2010. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Akiteki ***** válasza:

Isten őrizz!!!

Nehogy 3 naponta féreghajtást csinálj!!!

Először is teljesen hatástalan, mert 2 hét kell a petéknek, hogy kifejlett férgek legyenek, a lárvákat nem pusztítja el a tabletta.

Másfelől irtó erős gyógyszer. Láttam már kiskutyát meghalni a túl sok féreghajtástól.

A há2zi kuruzslás semmit nem ér, két hetente 1 tabletta. Ha nagyobb lesz, akkor 10 kilónként 1. Jobbulást!

2010. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amíg férges egy kutya, nem is szabad oltani. Az orvos helyesen járt el. Férgesen adott oltás semmit nem ér. Nem feleslegből írják, csak EGÉSZSÉGES kutyát szabad oltani.
2010. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkor a gyógyszer másik felét beadom neki szerdán,aztán szombaton megint doki.
2010. jún. 12. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!