Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baskerville Ultra szájkosár...

Baskerville Ultra szájkosár vélemény?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam és néztem is róla videókat, amik elég ígéretesek voltak de a személyes véleményeket nagyobbra tartom. Másrészt, ahol néztem ezt a szájkosarat, 5 méretben lehet rendelni és a termék leírásában csak az első 2 méretre van fajta "példa" írva (például a 2. mérethez ezek a kutyafajták tartoznak: Amerikai cocker, basenji, bedlington terrier, border terrier, cairn terrier, fox terrier, jack russell, mini schnauzer, sheltie, shiba inu, westie, whippet). Innen számítva, mekkora méret kéne egy német juhászkutyának? (én az ötösre tippeltem)

2018. márc. 23. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik
2018. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én kutyámnak van, én nagyon szeretem mert lehet benne jutifalatot adni,tud benne liheg és még inni is ha a megfelelő méretet veszed a kutyádnak.
2018. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!