Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bichon havanese kiskutyát...

Egy bichon havanese kiskutyát meddig lehet egyedül hagyni?

Figyelt kérdés

Apukámnál lenne a kiskutya, de az a baj, hogy mi felváltva vagyunk a tesóimmal anyunál és apunál. Emiatt fele annyi időt tudnánk vele lenni. És attól is tartok, hogy apu nem játszana vele annyit, meg nem babusgatná stb. És ő van olyan, hogy ha mi nem vagyunk otthon, akkor ő is alig van. De már évek óta nagyon szeretnék kutyát, és biztos, hogy amikor lenne rá lehetőségem folyton csak vele foglalkoznék, de apu elmegy dolgozni 4-kor és hazaér 2-3 között. Ha mi nála vagyunk én szinte minden nap 1 és 2 között érnék haza, szóval kicsit előbb, de még úgy is nagyon sokat lenne egyedül. Ennyit egyáltalán szabad egyedül hagyni egy kutyát?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :3



2018. márc. 25. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel így. Akkor már legalább a saját keresetedből tarthatod, nem a szülők kedvétől függ, hogy eljut-e orvoshoz, ha beteg.
2018. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kutyát mindig úgy kell vállalni,hogy tudod biztosítani a kellő mozgást,ápolást,foglalkozást.

Egy panelban tartott kutyánál sokkal nehezebb a dolog.


Én 4 éve akarok egy fajtát,de mivel nagytestű és 4. emeleten lakok,lift nélkül egy tenyésztő sem adná ezt a fajtát ez az egyik,a másik pedig tönkre tenném az izületeit. Így várnom kell míg költözhetek anyuméktól külön vagy olyan lakásba ahol van lift vagy kertesbe. Hogy ez mikor lesz Isten se tudja.

Igaz jelenleg kistestűm van,de idős már, igazából vele sokat foglalkozni nem kell,mert a nap 90%-át átalussza, 16 éves :) sajnos korából adódóan ő már nem szobatiszta.


Lehet rossz,mert nincs kutyád,de gondold azt,hogy most nem tudjátok neki biztosítani azt amire szüksége van ahhoz,hogy boldog kutya lehessen!

De ha meg oda kerül a sor,hogy lehet kutyád akkor nagyon megfogod becsülni,nagyon jó érzés lesz.


Én bár 4 éve várok elég nehéz mert a szerelem fajtával majdnem,hogy napi szintes kapcsolatban vagyok. Így még nehezebb :D


Mindennek eljön az ideje.

2018. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hozzál menhelyről
2018. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!