Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sztetek ez igaz lehet? Nekem...

Sztetek ez igaz lehet? Nekem picit gyanus de lehet igaz nem tudom?

Figyelt kérdés
[link]

#havanyez
2018. márc. 26. 13:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
A vak is látja, hogy nem fajtatiszta a kutya...
2018. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

pedig olyan cukli

de tudtam amugy hogy nem fajtiszta

csak gndoltam megkerdezem itt is hogy mik a velemenyek

szerintetek milyen faja lehet en tacskonak nezem

2018. márc. 26. 15:48
 13/52 anonim ***** válasza:
Keverék.
2018. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Köze sincs a bichonkhoz, egyszerű keverék.
2018. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim válasza:
56%

Kedves kérdezô ez a kis kutya igen is FAJtiszta, amire te gondolsz az a FAJTAtiszta, ezzel az alapvető dologgal legyünk már tisztába.

Amúgy nekem a foxi x német juci mixem nézki így csak a színe más aki egészen biztos, hogy törzskönyves FAJTAtiszta szülőktől van akik lakásban laknak.

2018. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
úristen ez egy többgenerációs teljesen keverék kutya, semmi köze egy bichonhoz, hogy lenne már igaz? te rákerestél egyáltalán arra, hogy hogy néz ki egy bichon havanese?
2018. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon aranyos, és nem tűnik szaporított kutyának, inkább egy klasszikus keveréknek, szóval én a helyedben elvinném, viszont megmondanám, hogy mivel nem fajtatiszta, és nincs törzskönyve, ezért az eddigi oltásai áráért viszem el, ennél többért nevetséges lenne.
2018. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

Ha ez a kutyus bichon havanese, akkor én vagyok a pápa.

Amúgy cuki nagyon, tacsi tuti van benne. Viszont nem tudom eldönteni, hogy a hirdető a felelőtlensége mellett tényleg ennyire fogalmatlan, vagy csak át akar verni másokat. :D

2018. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerződéssel tudja igazolni, hogy megvette a kutyát, ezért tuti, hogy tenyésztőtől származik, nem szaporítótól. Ez rendkívül logikus :D

A szerződés annyit igazol, hogy valakitől átvett egy kiskutyát 35.000 Ft-ért. Származási lapról egy szó sem esik. Ugye nem is eshetne, hiszen bárki láthatja, hogy a képen látható kiskutya egy igazán aranyos, "pezsgőszínű keverék".

2018. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kutya nyomokban sem tartakmaz havaneset. Attól még aranyos.
2018. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!