Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sztetek ez igaz lehet? Nekem...

Sztetek ez igaz lehet? Nekem picit gyanus de lehet igaz nem tudom?

Figyelt kérdés
[link]

#havanyez
2018. márc. 26. 13:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Sokan az oltási könyvre hiszik hogy az a törzskönyv :D ezt a szerződést ad = tenyésztő dolog még új nekem.

A kutyus ahogy már sokan leírták előttem tényleg keverék, de mégcsak nem is bichon keverék. Ha van is benne nem túl domináns a jelleg.

2018. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Aki van olyan hülye, hogy megveszi ezt a kutyát, csak mert bichonnak mondják, az meg is érdemli.

Még ha nem is ért hozzá, normális ember utána néz legalább annak, hogy hogy néz ki az adott fajta.

De mindig van egy hülye, és most is lesz, akinek el tudja majd adni.


Bichon havanese: [link]


Ehhez képest ez legfeljebb egy pincsi-tacskó-labrador keverék, de amúgy tényleg cuki.

2018. márc. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Üdv.

Ez egy keverék kutya, a vak is látja, hogy köze sincs a bichonhoz:

[link]

Viszont szívesen elvinném, mert nagyon édes.

Ha úgy megfelelne Önnek, hogy nem kell beadatni a veszettségit és a chippet, mert azt átvállalom + az oltás árat kifizetem, akkor kérem jelezzen.

Üdv: Amanda

Ma, 05:35:21

Olvasta - Ma, 09:19:11

Nem keverék majd kérek a tenyésztőtől képet a szülökről

Ma, 09:19:09


ezt beszeltuk, mit irjak?

2018. márc. 27. 09:23
 24/52 A kérdező kommentje:
kerdezzem meg van e törzskonyve vagy mit mondjak?
2018. márc. 27. 09:25
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Kérjél törzskönyvet.Meg akár képet is kérhetsz a szülőkről.
2018. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
de barmilyen kepet becsatolhat meg a tenyeszto is
2018. márc. 27. 11:19
 27/52 A kérdező kommentje:
csak le akar huzni
2018. márc. 27. 11:19
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá kérdezz rá, hogy mi annak a veszprémi kennelnek a neve, ahonnan vásárolta (nem találtam regisztrált bichon kennelt az FCI-nél), lévén ha ténylegesen tenyésztő, akkor van kennelneve.(Persze mindannyian tudjuk, hogy szaporítótól származik, az még kétséges, hogy az eladó tényleg annyira sötét, hogy nem tudja a különbséget, vagy már rájött, csak nem szeretné bevallani és reménykedik benne, hogy talál egy magához hasonlóan ostobát, akit átejthet.) Nagyon édes, de annyira nyilvánvaló keverék, hogy a vak is látja, a kedves gazdái meg ékes példái a fogalmatlan, tájékozatlan, felelőtlen, "jajjdecukimegvesszükagyereknekmajd elleszasarokbanésfogalkoznisosekellvele" féle jó magyar állattartóknak. Remélem legközelebb plüssöt vesz. Valószínű rájöttek, hogy mivel jár a a kutyatartás, nyilván már leharcolta a lakást unalmában, az orvos is sok pénz és úgy néz ki méretileg sem fog megállni a bichonnál, sanszosan neveletlen, szocializálatlan, esetleg szeparációs szorong is mellé, szabadulnának tőle, lehetőleg anyagi veszteség nélkül.
2018. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
hat lehet inkabb nem kerem :S
2018. márc. 27. 11:25
 30/52 A kérdező kommentje:
sztem oket i atvertek
2018. márc. 27. 11:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!