Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik normál után mini és...

Létezik normál után mini és extramini csivava? Vagy az már csak genetikai hulladék?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 19:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagy hiba tényleg. :) Hűha! :) Szerintem a lényeg az, hogy egészséges, oltásai megvannak és szeretetben él. Boldog. Ennyit. :)
2018. márc. 27. 20:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valahol el kell kezdeni, legalább már tudod :)
2018. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindig tanul az ember. Azt meg nem értem, hogy miért kell bunkózni a másikkal emiatt. Ezzel magadat minősíted szerintem. Én meg csak kérdeztem, mert nem tudtam valamit. Szerintem ugyan mindegy, hogy ilyen infót tudok-e a kutyámról rögtön az elején vagy sem. A lényeg, hogy mindene meglegyen, ami kell. Itt le is zártam. Az értelmes válaszokat pedig köszönöm!
2018. márc. 27. 21:32
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ha nem szaporítót támogatnál, hanem menhelyről vinnél haza kutyát, akkor nem jártál volna így.
2018. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem sokan félre értik a 1.5kg vagy e körüli kutyák nagyon picik sokan ezeket már extra mininek hívják..mert valóban picik.

Az állatkínzó szaporítókkal tényleg csinálni kellene valamit.

De ne azt hibáztassátok aki vette a kutyát én is vettem szörnyű állapotban én úgy vagyok vele hogy megmentettem mert tuti elpusztult volna.már jól van imádom és nem érdekel mekkora lessz 1kg vagy 5kg

2018. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy az az egy kutya ki lett mentve, de mit gondolsz, a szaporító mit fog kezdeni a befolyt 20-50 ezer ft-tal? Nem hinném, hogy a kutyáira költi. Vagy ha mégis, ezzel csak azt erősítetted benne, hogy érdemes szaporítani, mert van aki elviszi ezeket a kölyköket, és még fizet is érte. Valószínűleg ezért pedig új almokat is le fog hozni, mert neki ez megéri, profitot termel.

Tehát bármilyen cuki is a szapis kölyök, nem szabad megvenni. Ha nincs kereslet, nem lesz kínálat.

2018. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!