Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agytrombózis után nem eszik....

Agytrombózis után nem eszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hete hoztuk haza a kórházból szegénykét. Ott infuziót kapott 3 napig. Aztán itthon első pár napban evett szépen tálból és kézből is. Aztán az étvágya lecsökkent nullára. Visszavittük a kórházba azt mondta az orvos ez normális. Közben jól volt sétált minden rendben volt. 2 nap múlva megint evett rendesen. Aztán megint nem. Megint orvosnál voltunk még mindig normális. Aztán pár napig szépen eszegetett, most megint nem eszik semmit csak pár falatot. Több félével is próbálkoztunk, de elutasítja. Szín húst, és sonkát sem fogad el. Széklete nincs 3 napja. Tegnap azt mondta az orvos, hogy még mindig normális. Szerintem már nem az! Mit tehetnék? Tegnap jó sokat sétáltam vele délután, és este. Lassan közlekedtünk, sőt még a futtatóba is benéztünk. Azt hittem, ha többet mozog éhes lesz. De sajnos nem :(
2018. márc. 31. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Milgamma betegtájékoztatóját, abban le van írva, hogy bár nagyon ritkán, de okozhat emésztőrendszeri zavarokat. Lehet, hogy esetetekben ez rontja az étvágyát.

Ha úgyis mentek ma az állatorvoshoz, akkor mindezekre kérdezz rá, beleértve a javasolt étvágyjavítót is!

2018. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, de tegnap már be se vette, meg ma sem. Rákérdezek mindenre. Köszönöm.
2018. márc. 31. 12:22
 13/24 anonim ***** válasza:

A MILGAMMA pont, hogy étvágyat okoz, mint a B vitaminok általában.


Kérdező, ha az orvos azt mondta szednie kell, ne hagyd el önkényesen.

2018. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

"Nagyon ritka (10 000-ből kevesebb, mint 1 beteget érint):


Benfotiaminnal végzett klinikai vizsgálatok során egyedi esetekben emésztőrendszeri zavarokat, pl. hányingert és egyéb panaszokat észleltek."

[link]


ÉN úgy válaszolok, hogy előtte tájékozódom.

2018. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Bocsi, első vagyok, csak most néztem vissza. Keress rá neten, nagyon alaposan le van írva. Pár cseppet kell, mi a kajájára tettük, észre se vette, mert semmi íze, szaga. És tényleg fantasztikus. Mi csak "csoda cseppnek" hívtuk.


Pl. petnet.hu-n alapos leírás (hatás, adagolás) van róla. Tény, hogy nem olcsó, de szét kell nézni, hol van legjobb árban. Múltkor láttam Frashnapf-ban is, de online valószínűleg jobban megéri. Bár ez a húsvét most viszi az időt.


Mielőbbi jobbulást!

2018. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szerencsére az árak most nem érdekelnek!

Megveszem neki, ha több tízezer forint is, ha segít neki.

Mindjárt indulunk az orvoshoz, csak még megkínáljuk húslevessel.

Utána leírom mit mondott.

Köszönjük a tippeket.

2018. márc. 31. 13:35
 17/24 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a Vetrire a dokinál, a miénknek volt, sőt ő ajánlotta. Azóta mindenkinek javaslom. Meg volt még valami paszta, amit a szájába kellett nyomni, az jó ízű volt, szerette, de sajnos annak nem rémlik már a neve. :(
2018. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Benfotiaminnal végzett klinikai vizsgálatok során egyedi esetekben emésztőrendszeri zavarokat, pl. hányingert és egyéb panaszokat észleltek."


HOL írja, hogy étvágytalanságot okoz???

Mivel NEM okoz!

2018. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as, nem tudom, hogy neked émelygéskor vagy hányingerkor mennyire van étvágyad, szerintem semennyire.

Én nem azt mondtam, hogy ez szentírás, csak mint lehetőséget megemlítettem és hogy kérdezzen rá az orvosnál.

De tényleg ne vitázzunk, mivel mindketten állatbarátok vagyunk és csak a legjobbat szeretnénk a kutyusnak, bízzuk az orvosra a többit, ahova éppen most mennek.

2018. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hazaértünk.

Peritol nevű gyógyszert kapott az étvágytalanságra.

Azt mondta az orvos, hogy ha ma sem és holnap sem eszik, akkor holnap délután vigyük be, és kap egy infúziót.

Vettek tőle ismét vért.

Annak az eredménye emailben érkezik majd, és utána beszélünk az orvossal.

2018. márc. 31. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!