Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agytrombózis után nem eszik....

Agytrombózis után nem eszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hete hoztuk haza a kórházból szegénykét. Ott infuziót kapott 3 napig. Aztán itthon első pár napban evett szépen tálból és kézből is. Aztán az étvágya lecsökkent nullára. Visszavittük a kórházba azt mondta az orvos ez normális. Közben jól volt sétált minden rendben volt. 2 nap múlva megint evett rendesen. Aztán megint nem. Megint orvosnál voltunk még mindig normális. Aztán pár napig szépen eszegetett, most megint nem eszik semmit csak pár falatot. Több félével is próbálkoztunk, de elutasítja. Szín húst, és sonkát sem fogad el. Széklete nincs 3 napja. Tegnap azt mondta az orvos, hogy még mindig normális. Szerintem már nem az! Mit tehetnék? Tegnap jó sokat sétáltam vele délután, és este. Lassan közlekedtünk, sőt még a futtatóba is benéztünk. Azt hittem, ha többet mozog éhes lesz. De sajnos nem :(
2018. márc. 31. 10:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Reméljük meghozza az étvágyat. Itt jókat írnak a gyógyszerről:


[link]


Gyors jobbulást kívánok neki!

2018. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Én is jókat olvastam róla

2018. márc. 31. 18:52
 23/24 A kérdező kommentje:

És tényleg éhes tőle!

Egyem a kicsi szívét :) felpattant,és rongyolt a konyhába enni :)

Kis rafinált volt,mert ami a tálban volt azt megette kb két falat, de hiába adtam neki még az nem kellett már. Majd később eszünk még :) utána ivott sokat, majd körbement a lakásban :)

2018. márc. 31. 19:11
 24/24 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hír!! Csak így tovább! :))
2018. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!