Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rühesség ellen létezik valami...

Rühesség ellen létezik valami háztartásban-, vagy házilag elkészíthető gyógymód? Kutyámnál ez játszik szerepet, lehet hogy a kor is rásegít, mert már 10- 11éve megvan.

Figyelt kérdés
Állandóan kaparja magát, mindenhez dörzsöli a testét/ testrészeit, alig van már szőr rajta.
2018. márc. 31. 13:28
 1/7 Platypus ***** válasza:
100%
Nem. És ritka nagy felelőtlenség volt addig ülni a problémán, hogy a kutyán már alig van szőr. Emberre is simán átragad! Miközben ha időben lépsz a megoldás kb. 1 látogatás az állatorvosnál, és ennyi. Megelőzésre meg bármelyik nagyobb díszállatosnál tudnak spot-ont adni. Most már esélyes, hogy jó pár kör lesz az orvosnál mire megszabadultok tőle....
2018. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hete, mikor jelentkeztek az első tünetek azonnal elvittük állatorvoshoz, kapott is két fajta gyógyszert... a mai napig még maradt belőlük.. csak az állapot nem változott, ezért írtam ki hogy "hátha van más" gyógymód erre a rühességre.. mert lefogadom, ha elfogy a maradék gyógyszer, akkor ugyanezeket kapom
2018. márc. 31. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válts állatorvost!
2018. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az állatorvos jó pénzt kapott a gyógyszercégtől, hogy pirulákkal kezdte el kezelni a rühességet. Állatpatikában van rühelleni külsőleges oldat.
2018. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden cuccát, fekhelyét, házát is kezelni kell, különben visszafertőzi.
2018. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ha egy gyógyszertől nem múlnak a tünetek akkor vissza kell menni,hogy adjon mást. Ha nem ad akkor egy másik orvost felkeresni.


Nekem is nem egyszer volt,hogy kapott gyógyszert a kutyám nem használt, vissza mentem kaptam másikat, azt sem, majd kaptam egy harmadikat ami használt. Mivel a kutyák is mások van amelyiknél beválik van amelyiknél nem.


Húgom nem javul a neocitrántól ha beteg én 2 napig szedem és tök jól vagyok. Ugyan ez nekem az algopyrin semmit nem használ, anyumnak meg csak az egy fájdalom csillapító jó.

Kutyáknál is ez van.



Szépen vissza kell menni a dokihoz mást kérni vagy nagyobb dózisban akár.

2018. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. márc. 31. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!