Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bandog kuyta azt olvastam...

Nagy zack kérdése:

Bandog kuyta azt olvastam angol fajta amit nem tudtam. Van valakinek tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A bandog az nem fajta! A bandig az egy gyűjtőnėv. A rėgen kutyaviadalokra használt keverėkeket foglalta magába. Van egy eredeti keverėktípus amit az"igazinak" mondanak, de erről is van infó bőven a neten.
2018. ápr. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
A bandog nem kutyafajta. Inkább angolul tudsz erről olvasni a neten. Van egy "eredeti típus". Ezt használták régen a harcban. Illetve ma már minden amerikai pitbull terrier x masztiff típusú keveréket "bandognak" hívnak
2018. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
iegn azt tudtam hogy pittbull és mastiff keveréke most hibrid fajta de olvastam angliába ezt régota alkalmazták harci és fogokutyaként de igazábol semmi informácio nincs akuytárol a neten de valoszinüleg régeben volt valamennyire standard mert nagyon hasolitotaka bullmastiff hoz csak terriereseb fej meg vkonyabak voltak képen de mostanába semit nem találok roluk csak keverék kutyaákat kb össze vissaz van tenyésztve
2018. ápr. 5. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írtad, főleg bizonyos típusú keverékeket hívnak így, nem egy kutyafajta. Akkor nem értem, milyen egységet vársz?

Ezeknél a kutyáknál a személy és terület védő ösztönön és a nagyobb termeten van a hangsúly. Hogy egy nagy, minden áron élni akaró (amennyiben harcra kerül a sor), fogós, erős, ösztönös kutyát hozzanak ki. Ez lehet bármilyen keverék.

2018. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!