Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövid szörű kutyusnak télire...

Rövid szörű kutyusnak télire milyen “szállást” csináltok?

Figyelt kérdés

Bullterriert szeretnék és tudom hogy télen fázna, lakás sajnos nem opcio, pince van de oda se biztos hogy szeretném rakni, esetleg szigetelt ház?

aki már megugrott egy ilyen problémát kérem ossza meg velem:)



#kutya #bullterrier #ól #téli szállás
2018. ápr. 6. 20:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

Tacskós! Kiraktalak volna téged is a -10 és -20 fokokba idén télen ahol a borderem a hosszú bundájával bent töltötte az éjszakákat a házban! Ő, aki kint áll a havazásban mert imádja a havat és rohangál, játszik és hempereg benne, bekéreckedett a hidegben. A te tíz kilós rövid szőrű kutyád mit csinált? Jaaa hogy te bentről a fűtött lakásból azt láttad hogy hú de boldog? Vegyél szemüveget aranyom.


Nem azt mondom hogy nem lehet tacskót kint tartani NYÁRON, de amikor 10 fok alá esik a hőmérséklet na akkor NEM LEHET.

2018. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
11%

Az Orijent itt az oldalon mindenki isteníti, aki nem azt etet már állatkínzó, most meg hirtelen szar lett, érdekes:D

Ölbe ugrálni, labda után rohangálni 17 évesen nem fog, bár 15 éves koráig még megtette:)

Erre már nem is lehet mit írni, annyira idióták vagytok, hogy még a legjobba is beleköttök, akkor el lehet gondolkodni ki is a hülye.

Bezzeg ha azt írom, hogy bent van, akkor egyből mindent helyesnek tituláltatok volna:D

2018. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%

56%-os tacskós, ne erőltesd már b aszki! Itt mindenki tudja, hogy egy gyökér vagy, és bármit írsz, az csak még jobban megerősíti. Nem bírod felfogni, akkor leírom én is lassan, hátha megérted.

Hiába veszel meg neki mindent, megvonod tőle a legfontosabbat, az ember közelségét. Nekem 30 kilós kutyáim vannak, és a kanapén heverésznek velem. Miközben kint mínusz 20 van, én döglök a meleg szobában, nem akarok arra gondolni, hogy a családtagom/barátom/társam ki van b aszva a kutyaólba. Sokunk számára elképzelhetetlen ez, és ez így van jól. Nem hiszem, hogy nincs nálatok egy kis előtér, ahova egy tacskó méretű kutya fekhelye elférne.

Nem vagy állatkínzó, csak egy érzelmi analfabéta szívtelen dög, aki hagyja, hogy az a kicsi kutya kint árválkodjon.

2018. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van! Még ha el is tekintünk attól, hogy fázik, akkor is magányos. Én amúgy nem értem az olyan embereket, mint te. Magatokhoz vesztek egy kutyát, hogy aztán kizárjátok a kertbe? Ezt fel nem foghatom... Unatkozik, magányos. A kutyának szüksége van társas kapcsolatokra, az élete szomorú és silány enélkül. Emberi és kutyatársaság is kell neki. Te azzal, hogy kidobod a kertbe, megfosztod a lételemétől. :( ez nagyon szomoru dolog szerintem. :(


Nekem azért van kutyám, mert igénylem a folyamatos jelenlétét. A munkaidőm kb kínszenvedés, és rohanok azonnal haza az én kicsikémhez. Ma is pl, vasárnapi ebédre voltam hivatalos szüleimhez, reggel kutya kocsiba be, hozom magammal. Itt van most is az ölemben. Mert akarom, hogy itt legyen!


A magad fajtánal minek kutya? Biodíszletnek? Szebben mutat tőle a kert vagy mi az isten, de komolyan?!

2018. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!