Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltassam a kiskutyámat?

Elaltassam a kiskutyámat?

Figyelt kérdés

A kiskutyám 15 éves...

Szegény már alig hall, alig eszik és eszik nem tud wc-zni csak habosat szomott hányni...

Csak bámul a semmibe kedvtelen...

Szerintetek jobb lesz ha elaltatom?



2018. ápr. 10. 11:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
* Egyébként és *szeretném
2018. ápr. 11. 12:28
 12/22 A kérdező kommentje:
Jólvan, a helyesírási hibáimat kérlek ne rójjátok fel!
2018. ápr. 11. 12:29
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondok neked valami újat, ha a kutyám a földön fetreng a fájdalomtól, akkor nem az az első gondolatom hogy "baxxameg, szegény buksit el kell altatni", hanem fekelősségtelljes gazda módjára orvoshoz viszem. Nem olyan régen volt nagyon beteg a kutyám, majdnem elpusztult, lefogyott, felállni alig bírt, de az altatás egy pillanatig sem jutott az eszünkbe, szinte naponta vittük orvoshoz sokszor 65 kg-os lányként kézben cipeétem be a 28 kg-os kutyámat a rendelőbe, mindent megvettünk hogy jobban legyen, rengeteg teszt lett végezve és az orvosnál egy vagyont hagytunk. A kutyám most él és virul, mintha meg sem történt volna.
2018. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval egyet értek!

Mi ugyanebben a cipőben voltunk!

Megtalálták mi a baja, és most él és virul.

Költséges volt nagyon, de mindent megtettünk, hogy élhessen, és lám szalad a labda utána, teljesen jól van, mintha mi sem történt volna.

2018. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
82%

"Az etikátlan bunkó parasztoknak akik ,,nyomorékozták" a kutyámat szerintném elmondani.. "

Tipikus méregzöld. Írni se tud, de elvárja hogy az emberek a istenként tiszteljék a kutyáját... Csak egy ember volt aki lenyomorékozta a kutyád, nem tudom mit vergődsz.

Lehet hogy te jó gazda vagy (ha-ha, ne nevettes), de emberként hányok tőled. És nyugodtan pontozz le, roh@dtul nem fog érdekelni :D És ezt mind mobilról írtam XD

2018. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szerintem a gyakorikerdesek nem helyesírási szótár.. Másodjára senki sem várja el hogy istenítsétek a kutyámat!

Harmadjára ma délután kettőkor itt hagyott minket a kiskutyám....

Negyedjére: Én hányok tőlled ;)

2018. ápr. 12. 19:53
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
na látod, megérte nem orvoshoz vinni szegényt. Inkább ujjongtatok hogy kicsit jobban van és már le is tojtátok hogy előző nap még haldoklott. Gratulálok nektek, inkább ne tartsatok kutyát.
2018. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Na jó falnak megyek ettől...

Szerencsétlen kutyus már a mennyországban van.. de ha orvoshoz vitted volna lehet ÉLNE...

NE vállalj több kutyát...

(Részvétem, gondolom azért hiányzik..)

2018. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat eddig nem írtam le.

Négyszer vittük orvoshoz és írt fel neki vitaminokat... Tegnap előtt kihívtuk és aztmondta hogy el kell altatni mert nem éri meg a holnapot... Nem altattuk el.

Másnap meg is halt!

2018. ápr. 13. 07:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Reszvetem! :(
2018. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!