Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megunta (utálta) a tápot?

Megunta (utálta) a tápot?

Figyelt kérdés

Egy éves kutyám, aki eddig imádta a tápot(brit care), mostanra alig eszi meg. Ez a folyamat pár hét alatt zajlott le. Egyre komótosabban ette, most meg már szinte nem is kell neki. Nem kapott mást, csupán jutalomfalatot. Nem beteg, a kaja után érdeklődik, de nem kell neki a táp.


Járt már így valaki a kutyájával, mi történhetett?


2018. ápr. 14. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlen van így. Persze nem hal éhen a száraz mellett a kutya, de tudja hogy úgyis kap finomabbat, akkor arra pályázik.

Más esetben, mikor éppen válogatós időszak jön rá a kutyusomra, magától nem eszik, de ha másik kutya nekiall enni mellette (ugyanazt) akkor ő is fal egyből

2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Öntsd le húsleves levével, ne sokkal, hogy tocsogjon, csak éppen hogy. Azt nem tudja kiválogatni, mintha belekeversz valamit, akkor majd megeszi. :)

Amúgy nem ismerem az adott márkát, de nincs belőle ízesítés? Csirkés, marhás, stb? Azon néha válthatnál, ha van lehetőség.

2018. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Én eleve úgy etetem, hogy felesben keverem a szárazat konzervessel vagy kutyának való szalámirúddal. Évek óta így eszik és sosem panaszkodtak.
2018. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy van ízlése a kutyának és nem azért mer a gazda elrontja. Ez a mindig úgyan azt etetni vele soha nem változtatni dolog pedig egy butaság. Ezt valami nagyon okos találta ki akinek köze nincs az állatokhoz. És nem csak kutyánál van gond belőle hanem pl marhánál is. Minden nap úgyan azt eszi szinte de úgy erőlteti magába aztán mikor véletlen kap egy kis zöldet már jönnek is az emésztési gondok. Én szeretem a kutya kajáját feldobni a táp mellett hogy ne legyen kényes a gyomra ez miatt. Csontot is kap vagy belsőséget időnként hogy legyen egy kis szorulása és tisztuljon a bűzmirigy.
2018. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi a kiskutyákat, amikor születtek úgy szoktattuk a táphoz, hogy tejbe vagy húsleves lébe áztattuk be nekik. Később már csak ráöntöttük és adtuk is nekik, aztán végleg el lehetett hagyni a kevergetést, szépen ették már.
2018. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!