Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak a nyaka körüli...

A kutyámnak a nyaka körüli részén (torok) megvan duzzadva és hivtuk hozzá egy dokit. ?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy nem éri meg a kezelése mert túl költséges lenne meg a kutyán látni hogy boldog. Beadta a kötelező szurit és ennyi. Meg azt mondta hogy 10 kg-ot fogynia kell. (Amúgy ahogy láttam a kutyán nyáladzik egy kicsit) meg már nem fiatal de nem is annyira öreg. Szerintetek jól döntött?

2018. ápr. 18. 16:24
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy nyirokcsomóra gyanakodik de amig nem zavarja nem csinál vele semmit
2018. ápr. 18. 16:26
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Háznál mit tudna csinálni? Vidd el egy felszerelt rendelőbe, és mutasd meg egy másik orvosnak! Lehet csak fertőzés miatt duzzadt a nyirokcsomó, de sajnos lehet daganat miatt. Egy lelkiismeretes orvosnak mutasd meg, aki mintát is tudna venni belőle ha szükséges.
2018. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy keress egy rendes dokit. Ha a kutya nem egészéges akkor be sem lehetne oltani.
2018. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hű, ez nem állatorvos, hanem valami lódoktor...

Vidd el rendelőbe másik dokihoz, mert tényleg lehet daganat...

2018. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A nyirokcsomói duzzadhattak meg.

De ez az ember kb annyira orvos, mint én. Mi az, hogy nem éri meg a kezelése, mikor azt sem tudja, hogy mi a baja??

Vidd el egy normális rendelőbe, ha nem akarod, hogy fájdalmai legyenek!

2018. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a közelbe tényleg nincs egy normális állatorvos.

Már csak abban bízom hogy magától eltünik.

2018. ápr. 19. 17:26
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha rosszindulatú daganatod lesz, előbb-utóbb neked is elmúlik magától, veled együtt.
2018. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Pontosan. Lehet reménykedni a semmibe vizsgálatok nélkül.
2018. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ha rosszindulató daganatról van szó akkor sajnos nem tudok mit tenni. Akkor sajnos meghal a kutya. (4 napja van eddig ott és nem zavarja a kutyát. eszik iszik és jó kedve van.Persze tudom hogy az késöbb változhat de remélem nem fog)
2018. ápr. 20. 06:27
 10/29 anonim ***** válasza:
Látom nem azzal van gond, hogy nincs a közelben állatorvos, hanem lusta vagy elvinni a kutyát, nem is ér neked semmit az élete.
2018. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!