Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak a nyaka körüli...

A kutyámnak a nyaka körüli részén (torok) megvan duzzadva és hivtuk hozzá egy dokit. ?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy nem éri meg a kezelése mert túl költséges lenne meg a kutyán látni hogy boldog. Beadta a kötelező szurit és ennyi. Meg azt mondta hogy 10 kg-ot fogynia kell. (Amúgy ahogy láttam a kutyán nyáladzik egy kicsit) meg már nem fiatal de nem is annyira öreg. Szerintetek jól döntött?

2018. ápr. 18. 16:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mindig van kifogás... Kamu kérdés, remélem.
2018. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Igen persze.

Mert én azt szeretném hogy a 6 éves kutyám meghaljon. Szegény már az sem biztos hogy túlélné a műtétet

2018. ápr. 22. 19:48
 23/29 anonim ***** válasza:
De miért írtad ki a kérdést? Már írtam, szerintem NEM jól döntött az orvos. Legalább egy vérvizsgálat kellene, hogy megerősítse a fertőzést ami miatt duzzadt lehet a nyirokcsomó, vagy kizárja. Ha nem fertőzés, és hetek múlva is duzzadt a kutyád nyaka, akkor esélyes, hogy daganat. És azt is lehet kezelni! Amúgy egy 6 éves kutya még közel sem öreg, miért ne élné túl a műtétet???
2018. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma... Felteszi a kérdést, mindeni azt mondja, hogy vigye másik állatorvoshoz, de mindig van valami kifogás. De szereti meg aggódik érte elvileg. Más megoldás nincs, imádkozz a nemlétező istenedhez, a kutyád mancsát meg érintsd a monitorhoz, küldöm az energiát, attól majd eltűnik a duzzanat minden további nélkül.
2018. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A 6 éves kutya fiatal, még akkor is, ha egy nagytestűről beszélünk. Miért ne élné túl a műtétet?
2018. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Én meg tehetek arról hogy nincs időnk elvinni egy messzi helyre.

És most még azt sem hiszem hogy lenne pénzem kifizetni a műtétet.

2018. ápr. 23. 16:13
 27/29 A kérdező kommentje:

Nemlétező Isten?!

Miért ne létezne??

Attól hogy te nem hiszel benne attól van.

Ő teremtett meg mindent (téged is)

2018. ápr. 23. 18:17
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha létezik, akkor gyógyítsa meg holnapra a kutyádat.... Jah, az képtelenség. De ne kereszténykedjél itten, hanem intézz valamit a kutyád egészsége érdekében! Szerintem te is elmennél orvoshoz, ha ilyen problémáid lennének. Vagy tévedek? Éjjelente imádkoznál az istenedhez, hogy ne halj meg?
2018. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Higgyétek el hogy én sajnálom a legjobban.

Tudom hogy ha daganatos is akkor is könnyen gyógyítható.

Gyülölöm most magam.

Már 1 hete ott van rajta a duzzanat és még viszonylag nem romlott az állapota. De tudom hogy romolhat az állapota.

Mondhatjátok hogy csak kifogás hogy nem tudjuk elvinni Nyíregyházára de mivel egy faluban élek nap mint nap dolgozni kell a földeken.

Pedig nagyon fontos lenne nekem hogy elvigyük de nem fogjuk.

Mondhatjátok hogy egy önző paraszt vagyok de én nekem már csak Isten maradt.

A családom és én is szoktam Mázliért (a kutyám neve) imádkozni.

De minden úgy lesz ahogyan azt Isten akarja.

2018. ápr. 23. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!