Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak a nyaka körüli...

A kutyámnak a nyaka körüli részén (torok) megvan duzzadva és hivtuk hozzá egy dokit. ?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy nem éri meg a kezelése mert túl költséges lenne meg a kutyán látni hogy boldog. Beadta a kötelező szurit és ennyi. Meg azt mondta hogy 10 kg-ot fogynia kell. (Amúgy ahogy láttam a kutyán nyáladzik egy kicsit) meg már nem fiatal de nem is annyira öreg. Szerintetek jól döntött?

2018. ápr. 18. 16:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Eddig ő az a kutyám akit nagyon megszerettem és nem akarom elveszíteni.

14 évesen nemtudom őket hova elvinni a szüleim meg úgy sem fogják.

2018. ápr. 20. 16:55
 12/29 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az állataimat. Ezért, ha bármi bajuk van, orvoshoz viszem.
2018. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Én is szeretem az én kutyáimat és nem akarok hogy meghaljon most az egyik.

De nemtudok mit.tenni

2018. ápr. 20. 21:58
 14/29 anonim ***** válasza:
Szegény kutya. Magán nem tud ám segíteni.
2018. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Attól remélem magától rendben jön és nem olyan nagy a baj.
2018. ápr. 21. 21:25
 16/29 A kérdező kommentje:

Normális állatorvos a "legközelebb" Debrecenben, Nyíregházán van de az is nagyon messze van tőlünk.

Ha szenvedni fog akkor nem tudunk mást teni mint hogy elaltatjuk.

De remélem erre nem kerül sor.

Nehezen tudom az ilyeneket feldolgozni.

2018. ápr. 22. 11:15
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem hívj állatvédőket, hogy vegyék el tőletek ezt a kutyát, mert semmi felelősségtudatotok nincs...


Viszonyításképp: te "szereted" a kutyádat, beteg, nem tudni mi baja, de inkább beletörődsz és imádkozol a nem létező istennek, hogy bármilyen kezelés nélkül, csoda történjen és magától rendbe jöjjön.


Én is szeretem a kutyámat, 8 év alatt előszőr lett beteg múlt héten. A helyi állatorvos szerint gerincproblémája lehet, sérv, gyulladás, de a daganat sem kizárt, de az ő rendelője nem elég felszerelt a nagyobb vizsgálathoz. Így jövő héten utazunk vele Budapestre MRI-vizsgálatra. 200 km-re lakunk onnan. De megyünk, mert szeretjük a kutyánkat, és fontos, hogy egészséges legyen.

2018. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Milyen nem létező Isten??
2018. ápr. 22. 14:02
 19/29 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyennek imádkozol feleylegesen, ahelyett, hogy cselekednétek.
2018. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De mondom hogy nagyon messze van innen állatorvos a kutya pedig középméretű és még sosem ült autóban. Így az utazás elég kényelmetlen lenne.
2018. ápr. 22. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!