Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdés utáni egyböli levitel?

Fürdés utáni egyböli levitel?

Figyelt kérdés

Holnap du.meg szeretném fürdetni a kutyamat,5hónapos,nem volt meg fürdetve!Ha ilyen jó idő lesz levihetem egyböl hogy könnyebben megszaradjon,vagy inkább várjak fürdés után 1-1.5órát

(Francia bulldogról van szó)


2018. ápr. 18. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Várd meg míg megszárad. Nincs olyan jó idő és olyan ereje a napnak még, hogy csuromvizes kutya kint megszáradjon.
2018. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azert megtörölném persze!

Hajszáritó használata felesleges?

2018. ápr. 18. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyeld majd séta alatt, frissen fürdetve különösen igyekeznek kakiba hemperedni.
2018. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jézusom!Ha kakiba hemperegni nem is,de a fűbe lehet hempereg majd,nem?
2018. ápr. 18. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet. De a fűtől nem lesz megint koszos legalább :)
2018. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Vidd inkább kozmetikába, ott rendesen meg is szárítják, nem fázik meg. A fr bulldog elég beteges fajta, ne kockáztass.
2018. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#6 Te beteg vagy :DDD
2018. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván én vagyok a beteg, nem az, ami le akar vinni egy földszintes, beteges fajtájú kutyát frissen fürdetve, vizesen. Ok, hogy 20+ fokos a levegő, de a talaj még nem. Könnyen megfázhat.

Egy kozmetikus 2-3000-ért nem akkora összeg, hogy ne lehessen kifizetni. Az orvosi kezelés sokkal drágább, ha beteg lesz.

2018. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!