Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetnék?

Hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat és szeretnék segíteni nekik.Főként a menhelyeknek nyáron mennék önkénteskedni és vennék tápot a régi pórázaimat odaadnám stb.

Hogyan segíthetnék?


(Tápot csak a Lild-ből tudnák venni Bellosant) szerintetek jó ?elfogadják?nem a legmárkásabb de nekem csak annyira telik.


Hallottam a szurkolók az állatokért közösségről hogyan lehetnék a tagja?


Sajnos befogadni nem tudunk kutyákat már 3 van és 5 macska és a szüleim nem engednek többet.


2018. ápr. 19. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

3 kutya és 5 macska már egész napos elfoglaltságot ad. Szerintem a legtöbbet azzal teszed, ha a saját állatokat tanítod, bemutatókra jársz velük. Ezzel megmutatod, hogy minden kutya megtanítható jó dolgokra.


A menhelyen önkénteskedés is lehet jó (nekem kanállal a vizet a tengerbe érzésem volt, amikor csináltam).


Minden elfogadnak, de a leírás szerint még tanuló vagy, inkább személyes megjelenéssel segíts (többet is ér, mint a táp)

2018. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg állatvédő szervezet él Magyarországon egyik napról a másikra. Még inkább sajnos van egy-két "sztárszervezet", akiket tolnak a médiában, ömlenek hozzájuk a milliók, de ennek 99%-ából villa meg luxusautó lesz.


Ha azzal szeretnél segíteni, hogy tápot ajándékozol egy menhelynek, keress olyat, amelyikről nemigen hallani a hírekben. Hogy hazabeszéljek kicsit, ott van a Német Juhász Fajtamentő Egyesület, ők 15-20 kutyát tartanak a menhelyükön, és persze mindig kell valami. Biztosan jól jönne nekik egy-két zsák kaja. Teljesen mindegy, milyen kaja, a menhelyen az a lényeg, hogy sok legyen belőle. Nyilván ha minőségiből van több, az jó, de ilyen szerencse ritkán éri őket.


3 kutya és 5 macska mellé valóban nem nagyon lehet továbbiakat befogadni, de talán egy kengurut el tudnék képzelni.

2018. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sok trükköt tudnak már de nem Nagyon tudok olyan helyet ahol versenyezni tudnánk sajnos,a játszótéren szoktam a gyerekeket szórakoztatni a trükkökkel.


Köszi a válaszokat.

A szurkolókról esetleg tudtok valamit ?hogyan lehetnék tag?akár most akár 18 évesen.

2018. ápr. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!