Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz, Francia bulldog vagy...

Mopsz, Francia bulldog vagy Boston terrier?

Figyelt kérdés
Van egy Shih-Tzu-m,már 5 éves és nagyon szeretnék neki egy játszótársat.Ez a 3 fajta jöhet szóba,tehát más fajtát légyszíves ne mondjatok,mert épp elég nagy dilemmában vagyok így is.Ezek közül sem tudok dönteni,ha lehetne mind a három fajtából vennék egyet.:)Ismerem az említett kutyusokat,tudom az "előnyöket/hátrányokat" ,de mégis nehéz a választás.Kérlek segítsetek!
2010. jún. 13. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugh... inkább a terrier...számomra az nézett ki a legelfogadhatóbbnak...persze embere válogatja..én inkább a szőrös nagy testűekhez vonzódom...kuvasz, moszkvai őrkutya, kaukázusi <3 ;)
2010. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
francia bulldog
2010. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a nagy testű kutyákat,sőt fontolgattam a boxert is,mert azokat imádom,de...panelban lakom és egy boxert nem lenne szívem oda bezárni.Volt már magyar vizslám is,hát mondanom sem kell,mennyire nem bírta a bezártságot.Pedig rengeteget vittem sétálni.Viszont ha csíped a nagy szőrös ebeket,akkor nézd meg a Jugoszláv farkasölőt,a családban van egy olyan,fantasztikus kutya.Eddig amúgy az én szívem is a Boston felé húz,mert annak van a legkevesebb nyavalyája és szokták "mini boxernek" is hívni,tehát nagyjából annak a szerelemnek is eleget tennék:),de pont ma babusgattam agyon egy 4 hónapos Francia bulldogot.Egyszerűen zabálni való és tök kis okos én még kutyán ennyit nem nevettem soha,egy igazi mókamester.
2010. jún. 13. 01:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mopsz. Nekem 8 van (hát ugye nem tudtam ellenállni:D) és őszíntén szólva soha semmi bajuk nem volt még, nem tudom kinek jött ki rajta bármi, bátran ajánlom
2010. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem ezekközül a boston tetszik
2010. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán a boston van a legkevésbé túl tenyésztve, és neki van a legegészségesebb testalkata is...
2010. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyik kennelből választottad a Mopszokat?Csak mert az is a gondom,hogy annyi van, hogy nem tudom melyik megbízható.Értek ezalatt az idegrendszertől a küllemig mindent.
2010. jún. 13. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jópár boston terriert, és csak ajánlani tudom őket. :) Gyönyörűek, okosak, és jól bírják a panelt. Bár az tény, hogy rengeteg mozgást igényelnek.
2010. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Remizmenti Buflák kennelben vettem az első 2-t, a többi itt született
2010. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!A Boston terrier nyert!A szívem mélyén én is már erre a fajtára voksoltam,csak kíváncsi voltam a véleményekre!
2010. jún. 14. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!