Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog vagy Mopsz?

Francia bulldog vagy Mopsz?

Figyelt kérdés
első kutyának melyik lenne jobb? kis lakásban lakom, a második emeleten. nyáron eléggé meleg van. szeretném majd megtanítani a kutyámat sokmindenre, de azt hallottam h a francia bulldog kicsit butus. ez mennyire igaz?
2009. szept. 3. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mopsz. :)
2009. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
puli
2009. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Francia bulldog szerintem aranyosabb, úgy tudom okos, de csak 6-8 évig él.:(
2009. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Spániel a nyerő
2009. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
82%
mopsz, én is azt szerettem volna de anyumék nem engedték :-P
2009. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Mind2 szép,de inkább mopsz,mert sajnos a francia bulldog hörög,és nagyon hangosan horkol...:(
2009. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
74%

Nekem mopszom van, de minden kutyit szeretek.Azt saját tapasztalatból tudom, hogy a mopsszal azt csinálsz amit csak akarsz.Akármire megtaníthatod.Agility stb.Első kutyának azért is ideális, mert nem agresszív a természete, mint pl a terriereknek.(nem félreérteni, nem vérengzőt írtam) Persze nem azt mondom hogy nem kell nevelni.

http://www.youtube.com/watch?v=8Kkrmubsgf8

2009. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Én francia buldogot vennék, mert nagyon mókás kutyák, imádom őket. De a mopszok is édesek.
2009. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
74%
én is a mopszot javasolnám,mert a francia bulldog-gal macerásabb foglalkozni pláne nyáron!a francia bulldog nehezebben viseli a nagy meleget,hasonló képpen az angol bulldoghoz!a rövid orruk miatt nekezebben kapnak levegőt és fent áll a veszélye az asztmának is a francia bulldognál is mint az andog bulldognál!
2009. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%

Én nem választanám egyiket sem. Calivier King Charles Spánielt jobb választásnak tartanám, főleg ha nagyon sok mindenre megtanítanád. Nézd meg ezeket:

http://www.youtube.com/watch?v=rd5dR7YR2ig

[link]

2009. szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!