Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes átváltani BARF etetésr...

Érdemes átváltani BARF etetésre idős kutyánál?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. A barf azonban egy nagyon összetett dolog, sokat kell tanulni mielőtt belevág az ember. Javaslom csatlakozz a barfshop vagy a farkaskonyha zárt fórumjához, ott sokan tudnak segíteni.
2018. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,már jó ideje olvasom,csak a kutyáim 12 és13 évesek,nem tudom,hogy nem-e megterhelő nekik az átállás.
2018. ápr. 22. 00:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Át lehet állni, de idős kutyával, mint minden más esetnél is nehezebb dolgod lesz, gondolok itt pl a gazdaváltás, költözés.

Én is megpróbáltam az én kutyámmal, Ő 10 éves múlt és érzékeny a gyomra, sajnos nekem nem sikerült átallni vele, mert folyton kihányta és éjjel nappal füvet legelt. Akárhogy és akármilyen húst adtam neki, csirkefarhát, pulykamell kisebb vagy nagyobb darabokban, de nem tuta megemészteni vmi miatt. bár ő 6 évig egy barom gazdánál ált, aki csonttal és mindenféle emberi kajamaradékkal etette és gondolom a fűszeres, zsíros ételek nem tettek neki jót. Ehető minőségű tápra is hónapokba telt, mire úgy átállt, hogy nem volt semmi baja. De mostanában inkább külön főzök neki, mert kezd a tápokra is allergiás lenni.

2018. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!