Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Érdemes átváltani BARF etetésre idős kutyánál?

Keress kérdéseket hasonló témában: BARF

ápr. 22. 00:53  Privát üzenet  

A válaszok
Igen érdemes. A barf azonban egy nagyon összetett dolog, sokat kell tanulni mielőtt belevág az ember. Javaslom csatlakozz a barfshop vagy a farkaskonyha zárt fórumjához, ott sokan tudnak segíteni.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 22. 00:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi,már jó ideje olvasom,csak a kutyáim 12 és13 évesek,nem tudom,hogy nem-e megterhelő nekik az átállás.

# 2/3Időpont ápr. 22. 00:59 Privát üzenet

Át lehet állni, de idős kutyával, mint minden más esetnél is nehezebb dolgod lesz, gondolok itt pl a gazdaváltás, költözés.

Én is megpróbáltam az én kutyámmal, Ő 10 éves múlt és érzékeny a gyomra, sajnos nekem nem sikerült átallni vele, mert folyton kihányta és éjjel nappal füvet legelt. Akárhogy és akármilyen húst adtam neki, csirkefarhát, pulykamell kisebb vagy nagyobb darabokban, de nem tuta megemészteni vmi miatt. bár ő 6 évig egy barom gazdánál ált, aki csonttal és mindenféle emberi kajamaradékkal etette és gondolom a fűszeres, zsíros ételek nem tettek neki jót. Ehető minőségű tápra is hónapokba telt, mire úgy átállt, hogy nem volt semmi baja. De mostanában inkább külön főzök neki, mert kezd a tápokra is allergiás lenni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 22. 09:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek, ez helyettesítheti a BARF etetést?
Mit tegyek, ha anyukám nem engedi, hogy a lakásban nyers húst egyen a kutyám?
Barf/prey etetéssel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Tapasztalatok?
Honnan tudok jó minőségű, szabadtartású állatokból készített húst vásárolni BARF etetés céljából?
Hogy tudnám izmosítani a kutyám?
BARF etetés táp után egézségesebb?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!