Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A keverék kutyákat is lehet...

A keverék kutyákat is lehet versenyre vinni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
pontosan milyen versenyre gondolsz?
2008. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kiálitásra gondolsz akkor ritkán lehet vinni mert nem sok a keverék kiállitás. Ha agiliyire gondolsz akor szerintem arra lehet bármikor vinni én més versenyre nem tudok. de ha megirod hogy milyen versenyre gondolsz akkor pontosabb választ is tudok adni.
2008. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kutyakiállításra vagy fajtaversenyekre szerintem nem lehet vinni.De agility vagy más ügyességi versenyre mehet.
2008. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam már a keverékemmel kiállításon, többszörös dobogósok vagyunk, több címet is megszereztünk már. Lehet vinni, de borsos az ára. Persze, aki még sohasem járt kiállításon ezt nem tudja.

Agility-re persze, hogy lehet vinni, mi is járunk versenyekre, hamarosan go Szlovákia, remélem nagy sikerünk lesz ;)

DD-re is lehet, minden sportágban lehet versenyeztetni keverék kutyákat!

De persze, ha el akarod kezdeni, legalább le kellene tenni a BH1-es vizsgát és szépen végig csinálni a BH vizsgákat, aztán jöhetnek az agility vizsgák. Megsúgom, amikor meg volt a BH1 elkezdtük az agility-t, még csak A1 - ben versenyzünk, de haladunk az A2 felé. Aztán jött apám mesés ötlete, hogy tegyük le Csöpkével a HPO vizsgát is, mert miért ne, úgyis foxi vérű.. :D Igen, ilyenek a férfiak.

Ergo kutyasuliba is viheted a keverék kutyidat, vizsgáztathatod is. Ha bármi kérdésed van, írj!

2008. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
igen lehet van külön verseny a számukra
2008. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha már annyira versenyezni akarsz akkor tarts fajtatiszta kutyát és a keverék szépségverseny szerintem semmit nem ér nem kerül be sehova az eredmény semmi értelme
2008. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
FCI Meoe kiállításokra nem nevezhetsz keverékkel, de az MKSZ is rendez kiállításokat, ott lehet nevezni keverékkel.
2009. júl. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, a keveréknek is JÁR!
2022. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!