Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsim nagyon vakargatj...

Palotapincsim nagyon vakargatja magát, és ugat. A melegtől viszkethet ennyire?

Figyelt kérdés
Már adtam neki egy langyos fürdőt, de szinte semmit nem hatott. Szörnyű meleg van, ő meg hosszú szőrű. A másik kutyám törpepincser, vagyis rövid a szőre, és neki semmi baja. De már nagyon sajnálom. Mit tegyek? Hogyan segíthetnék neki? Szőrlevágás kizárva.
2010. jún. 13. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
az én pincsim is így van, szerintem a melegtől. én úgy csinálom hogy félóránként bevizezem. nem megfürdetem csak fölrakom a mosdókagylóra és úgy kézzel összefröcskölöm, így annyira nincs melege. ja és a sok fésülés is jót tesz.
2010. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Okai lehetnek: nincs a téli aljszőr kifésülve, allergiás lett, bolhás.
2010. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
32%
Tetves vagy leprás. Gyula bácsi
2010. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába fésülném, mindig hátrakap, és sosem bírja... Főleg ilyenkor nyáron. Nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 13. 14:11
 5/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Sosem bírja?

Ezek szerint nincs soha kifésülve?

Ebben a cudar melegben a rövidszőrű!!! kutyám bőre kisebesedett,befülledt a még ki nem hullott szőrtől,pedig minden nap fésülöm.

Miért nem nyíratod le,ha nem tudod kezelni a szőrét?

2010. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Mi a görcsnek kell valakinek kutya, ha egy ilyen zsebcirkálót sem tud kézben tartani. Mi az, hogy odakap? Tasli neki, hogy egy hétig egyirányba pörögjön!
2010. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talált, süllyedt
2010. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de kiszoktam fésülni, persze. akár szereti, akár nem. minden héten egyszer. de például multkor sem bírta. és én nem szoktam ütni a kutyámat, nem olyan állattartó vagyok. És normálisan gondozom, már lassan 12 éve. Nem bunkókra voltam kíváncsi.
2010. jún. 14. 17:15
 9/9 anonim válasza:
Én pofán rugnám hogy ki esne a fogsora.
2010. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!