Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vese problema a tobbi lent?

Vese problema a tobbi lent?

Figyelt kérdés
Van 1 11eves amcsi bulldog szukam. Belett adva a fereghajto masnap mar nem volt hajlando enni.1 het utana se elvittem orvoshoz. Ultrahang labor stb. Rossz a veseje szerkezetileg nem de mukodesileg igen . Ezert nem eszik. A verkepe is rossz. Nagyon. Most infuzios kezelest javasoltak valakinek volt hasonlo? Ebbe a honapba volt a laban egy kis daganat azt mondtak fogjo leszedes es oltas. Valoszinuleg alapbol is rossz volt a veseje de az oltas meg a fereghajto ratett neki. Nem tudom mik az eselyek azt mondta a doki o sem tud mit mondani. Aggaszto semmit sem akar enni par falatot es kifujt.
2018. ápr. 26. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van a royalnak vese kímélős konzerve ha kevered a vese táppal szerintem fog enni,mert nagyon erős illata van.
2018. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2018. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!