Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Véres daganat kutyán?

SOS! Véres daganat kutyán?

Figyelt kérdés
A kutyámnak kb 1 hete volt egy kullansa mit kiszedtunk meg az nap, de benne maradt egy kis resz. Ma neztem a fejet es lattam a helyen egy kb 3mm-es sebet. Kb 2mm-eresen kiallo is volt mint egy bibircsok. Leszedtem es elkezdett neki verezni. Ott volt pont a kullancs. Kiall es verzik. Nemtudom mi lehet ez .. van nyakorve, cseppe, pora es gyogyszer is van benne ami 3 honapig vedi a kullancsfertozes ellen. Volt mar neki regebben is, de az nem hagyott semmilyen nyomot. Mist viszont verzik neki es kiall mi lehet ez ????

#kutya #kullancs #daganat #kullancscsipes
2018. ápr. 26. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ez valami, ami alighanem sürgősen állatorvost igényel. Elég borzasztóan hangzik. :(
2018. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá betadine-t, és mutasd meg orvosnak!
2018. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bent maradt kullancsfej begyulladt, a kullancs után amúgy is jellemző hogy egy dudor lesz. A te esetedben ez még be is gyulladt és feltelhetett váladékkal is, a sebet lekaparva pedig vérzik. Én azt mondom elég lenne rá a betadine és ha nagyon aggódsz holnap elvinni dokihoz, de nem olyan daganat mint amilyenre először gondolna az ember.
2018. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!