Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frissen ivartalanított kan...

Frissen ivartalanított kan kutya mikor fekhet ki a fűbe?

Figyelt kérdés
Ma reggel 8 óra körül lett kan kutyusom ivartalanítva, 3 öltést kapott. Szépen, nyüszítés nélkül felébredt, de mivel egyből szaglászni kezdte a sebét, ráadtam a gallért, apró riadalom után úgy tűnik elfogadta. Ki mentünk 10 perce a kertbe, hátha pisilne, de mindenáron csak a fűbe akar leheveredni a napon. Kiraktam neki a teraszra a benti kosarát, meg a kis kedvenc takaróját is kiterítettem a terasz napos részére, de hiába csalogatom oda, inkább a fűbe heveredik le, így inkább visszahoztam a házba, most megint elaludt. Mikor szabad engedni, hogy a fűben pihenjen?
2018. ápr. 27. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Már most is nyugodtan kiengedheted. Max le kell betadinozni.
2018. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is ma ivartalanítattunk. Azt mondta a doki, hogy amikor a kutya magáhoztér mehet is ki a kertbe, játszat, fetrenghet ami csak jólesik neki. Gallért sem kellet ráadni mert nemfoglalkozik a sebbel.
2018. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Enyém sajnos foglalkozik...szagolgatja, egyfolytában ott a feje...marad a gallér.
2018. ápr. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!