Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért eszi a kutyám a zöld füvet?

Mért eszi a kutyám a zöld füvet?

Figyelt kérdés
utána ki hányja
2018. máj. 3. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Segíti az emésztését ha fáj a hasa vagy emésztési problémái vannak.

Minden kutya és macska eszik füvet.

2018. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
20%
Nem tudni, nincs rá általánosan elfogadott magyarázat. Az enyém is rendszeresen eszik, vannak kedvenc füvező helyei, de soha nem hányt.
2018. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy nincs rá válasz az elöbb írtam az a válasz és ez elég köztudott ha te nem tudod az a te bajod.
2018. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
17%

"ez elég köztudott"


Szerinted. Én meg nem találtam rá egyetlen állatorvos által alátámasztott cikket sem. De ha bármilyen forrást tudsz rá azon kívül, hogy mindenki tudja, akkor kérlek oszd meg velünk.

2018. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém vagy akkor legel, ha rossz a gyomra, vagy vedléskor sok szőrt nyelt, ilyenkor kihányja, vagy amikor rosthiánya van, mert kevés zöldséget kapott, ilyenkor csak bezabál és utána sétál tovább, előbbinél viszont felhúzza a hasát és nem eszik egy napig semmit.
2018. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém eszik télen nyáron és nem hányja ki, egyszerűen szereti.


És nincs se ásványi anyag se vitamin hiánya, különben már felfordult volna a sok év alatt míg legelészi a füvet.


Állatorvos szerint egyszerűen kedvelik a füvet a kutyák, vannak kifejezetten vastagabb szálúak, azok a kedvencek.


Amúgy:


[link]

2018. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!