Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig szobatiszta volt a...

Eddig szobatiszta volt a kutyám, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Most lesz 4 éves. Kis korától fogva nálunk van, és szobatisztaságra neveltük. Ma már második napja a nappaliba űrítette a dolgát ugyan oda. Tegnap el vertem miatta, ma is. Decemberben költözünk panelból kertesházba. De nem volt eddig semmi. Most meg bent űríti ki a dolgát.... Nagyon felháborít, mert egyébként nagyn okos és ügyes. Lehet valamit érez ott, vagy mitől lehet?

#kutya #szobatisztaság #tartás #állat állat tartás
2018. máj. 4. 16:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Beteg, és nem tudja tartani. Te meg jól elverted, ügyi vagy, gratulálok.
2018. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Te mekkora egy fogyatékos gyökér f** vagy. Téged is rommá vertek anyádék, mikor kiskorodban becsináltál, azért vagy ilyen hülye?

Hogy szakadna rád a plafon, retardált paraszt kretén.

2018. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valami egészségügyi problémája van. Vidd orvoshoz!

Állatot sose verünk főleg ha már megtörtént a dolog így azt se tudja mért bántod.

2018. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Te kajak elverted? Idióta!


Pár kérdés: változás étrendben? Napirendben? Stressz? Uj ember/állat jelenléte? Valaki hiánya? Nem levert/fáradt/bágyadt? Semmi más szokatlan nem volt, csak ez?


Ja, amugy: állator nem verünk meg te nagyoneccerű!!!

2018. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Na most neharagudjatok, de az állatokat nevelni kell. Kiskorában is így lett megtanítva mindenre. Elverés alatt nem azt kell érteni hogy agyonütöm. Odavittem, megszagoltattam vele a kakit és egy picit megütöttem a popóját.
2018. máj. 4. 17:33
 6/33 A kérdező kommentje:
Nyílván nem fogok egy kutyát erősen megütni, te jó ég. Imádom őket, bármi baja lenne nem tudom mit tennék, de ti okoskodtok, úgy hogy nem is tudjátok mi van. Gratulálok. Ketteskének főleg. :)
2018. máj. 4. 17:35
 7/33 A kérdező kommentje:
Semmi változás, és nem is fáradt, sokat játszunk minden nap. Sokat kint vagyunk a kertben. Szinte egész nap, ezért is nem értem miért kakil be most hirtelen. :(
2018. máj. 4. 17:39
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, most választ kaptál a kérdésedre: valószínűleg beteg. Ne üsd többet picit sem, hanem kérj időpontot az állatorvosnál. És mivel magától nem tud meggyógyulni, vidd le sokkal sűrűbben a szokásosnál, mert ha az a baja, hogy nem tudja visszatartani, akkor csak így segíthetsz rajta.
2018. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Már kértem időpontot, mert hamar rá kellett jönnöm, hogy itt csak állszent idióta emberek vannak. :D Ne haragudjatok, de még az állatorvos is megmondta amikor kicsi volt. Ha be brunyál akkor vidd oda szagoltasd meg vele, szidd le, és üss egy kicsit a seggére. Egyszerűen muszáj nevelni a kutyákat. De nem tudod őket úgy nevelni hogy azért mert beszart elpofázod neki, hogy ezt nem kéne. Nem érti, és azt fogja le reagálni hogy ügyes volt mert szépen bezéltél vele. Ne legyünk ennyire állszentek. Nyugodtan írhattok de nem nézem már ezt a kérdést. Felesleges. Üdv: Egy állat barát....
2018. máj. 4. 17:46
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"de még az állatorvos is megmondta amikor kicsi volt. Ha be brunyál akkor vidd oda szagoltasd meg vele, szidd le, és üss egy kicsit a seggére." - az állatorvos arról kap papírt, hogy az állatot fizaikailag meg tudja gyógyítani. A neveléshez csak az ért közülük, aki önszorgalomból utánanéz. Ez kb. 30 éve túlhaladott nézet:(

"Egyszerűen muszáj nevelni a kutyákat" - ja, de amit te csinálsz, az NEM NEVELÉS!

"állszentek" :D

"Egy állat barát" :D - az te nem vagy, csak egy önző felszínes valaki...

2018. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!