Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig szobatiszta volt a...

Eddig szobatiszta volt a kutyám, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Most lesz 4 éves. Kis korától fogva nálunk van, és szobatisztaságra neveltük. Ma már második napja a nappaliba űrítette a dolgát ugyan oda. Tegnap el vertem miatta, ma is. Decemberben költözünk panelból kertesházba. De nem volt eddig semmi. Most meg bent űríti ki a dolgát.... Nagyon felháborít, mert egyébként nagyn okos és ügyes. Lehet valamit érez ott, vagy mitől lehet?

#kutya #szobatisztaság #tartás #állat állat tartás
2018. máj. 4. 16:51
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Rendben elhiszem, hogy igazatok van. Hétfőn elvisszük amúgy is orvoshoz. De mindegy is mert mostmár hivatalos állatkinzó lettem. :) Puszi pá
2018. máj. 4. 21:59
 32/33 anonim ***** válasza:
Három oldalt végigolvastam, de úgy látom itt csak a gyűlölködés megy... Ok, a kérdező rossz módszert alkalmazott, amikor odahívta a kutyát a kakihoz, mert utólag abból már nem ért semmit a kutya. De! Szerintem már a legelejétől egyértelmű volt, hogy a kérdező csak túlzott a szóhasználattal és nem tényleges verésről van szó, csak annyi, hogy megérintette a hátsóját. Én nem tudom hogy vagytok vele, de ezért három oldalt mocskolódni nem egy erkölcsös, emberhez méltó dolog...
2018. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha eddig szobatiszta volt és most mégis gondok vannak vele, akkor az sok mindentől lehet. Lehet betegség, lehet ijedtség is (nem feltétlenül a panelban; az is elképzelhető, hogy egy sétáltatásnál ijedt meg valamitől és most nem mer kint üríteni miatta), de az okokat neked kell kiderítened. Egy orvosi vizsgálat jó kezdet, ha az nem hoz eredményt, akkor át kell gondolni, hogy mi válthatta ezt ki belőle.
2018. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!