Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig szobatiszta volt a...

Eddig szobatiszta volt a kutyám, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Most lesz 4 éves. Kis korától fogva nálunk van, és szobatisztaságra neveltük. Ma már második napja a nappaliba űrítette a dolgát ugyan oda. Tegnap el vertem miatta, ma is. Decemberben költözünk panelból kertesházba. De nem volt eddig semmi. Most meg bent űríti ki a dolgát.... Nagyon felháborít, mert egyébként nagyn okos és ügyes. Lehet valamit érez ott, vagy mitől lehet?

#kutya #szobatisztaság #tartás #állat állat tartás
2018. máj. 4. 16:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt akarta írni, hogy decemberben költöztek panelból kertes házba. Csak nem megy neki a fogalmazás, és a helyesírás. Lásd "állszent".
2018. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Szerintem azt is írtam, ezesetben nem tudom kinek nem megy az értelmezés. :/ Jajj, elírtam szerintem fejbe is lövöm magam... :D
2018. máj. 4. 19:30
 23/33 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy azt akarta írni akkor viszont lehet a környezet változástól és az ezzel járó nagy stressztől is vagy egyszerűen így fejezi ki a véleményét rólad magyarul leszar téged.
2018. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy miről beszéltek, de ha panelBÓL ELKÖLTÖZTEK kertesházBA, akkor most valószínűleg kertesházban laknak és nem panelban. :D
2018. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ezer bocs kérdező, de igenis meg lehet tanitani szobatisztaságra ugy a kutyát, higy nem bántod. Tudod, honnan tudom, onnan, hogy nekem sikerült! Durva, mi?!
2018. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne ha fejbe lőnéd magad legalább a kutyád jobb helyre kerülne.
2018. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

"Decemberben költözünk panelból kertesházba."

A panelból hogy megy ki a kertbe és hogy van nyitva az ajtó egésznap? Össze-vissza hazudozol."


"Szerintem azt akarta írni, hogy decemberben költöztek panelból kertes házba. Csak nem megy neki a fogalmazás, és a helyesírás. Lásd "állszent"."



Emberek, nocomment. Ti nem tudtok értelmezni, hagyjátok már a kérdezőt. :"D

2018. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
79%
Inkább te nem tudsz értelmezni decemberben költözünk az nem múlt idő hanem jövő szóval idén decemberbe költöznek kertesházba. Egyébként már a kérdező is írta hogy elírta.
2018. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
78%
Helyesen decemberbe költöztünk kertesházba.
2018. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
93%

Fú nem olvastam végig a kommenteket, de van bajod rendesen. Több dolgot is hozzátennék: teljesen igaza van azoknak akik ellenzik a verést. Papámék ostorral fenyítették a kutyát és ők is adtak néha neki egy "sallert" ahogy te fogalmaznál. Tudod mi lett belőle? Azóta is retteg a férfiaktól. Azóta már nálunk van de ez maradandó nyom lett benne.

A másik. Van egy baromi domináns kutyám, rengeteg meló volt kikezelni belőle fiatalon azt hogy minden más kutya fölé helyezze magát (csak kutyákkal ilyen) és a mai napig tudom róla, hogyha találkozik egy szintén domináns kutyával, gond lehet. Sőt, kaptak is már össze. Tudod mit csináltam? Hát nem vertem el. A nyakán a bőrnél fogva emeltem le a másik kutyáról és egyáltalán nem bántottam csak erélyesen rászóltam, mégis értett a szóból. Hidd el hogy a veréssel csak negatívumot hozol magaddal, kutyát nem így kell nevelni. A kutyának pozitív megerősítés kell, főleg egy ilyen verekedéshez képest "pitiáner" dolognál mint a szobatisztaság. Nálunk is volt baleset amikor kölyök volt, nem is jeleztük felé amikor megtaláltuk a végterméket, feltakarítottuk, fertőtlenítettük és szagtalanítottuk és sűrűbben vittük ki. Kint amikor sikerült a dolog ezerrel megdicsértük és körbeugráltuk. Nem hazudok ha azt mondom hogy 1-2 hét alatt szobatiszta lett.

2018. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!