Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viseli meg a kutyát...

Mennyire viseli meg a kutyát a költözés?

Figyelt kérdés
Nyilván az ember életében előfordul, hogy költözik. A normálisabbak viszik magukkal, hisz családtag. Na már most azt szeretném kérdezni, hogy egy 6 éves kutyát mennyire zavarna a költözés? Természetes, hogy jön velem. Mennyi idő mire az új helyen ugyanolyan bátran fog mozogni? Meddig kell otthon maradnom vele?
2018. máj. 5. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A mienket egyáltalán nem viselte meg, pedig vak volt.
2018. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyánk az az otthona, ahol a gazdája van.

Ha költözésnél viszed a saját bútorodat, stb, akkor szinte alig lesz változás a kutyának.

2018. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a negyed bútort visszük. És nagyon sok új bútor lesz :/
2018. máj. 5. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

A miénket nagyon megviselte, bár igazán akkor, ha egyedül hagytuk. Mentett kutyus, lehet, hogy ezért, de amúgy is nagyon érzékeny lelkű. Viszonylag sok idő volt, mire megszokta, főleg a nyolcórás egyedüllétet, míg dolgoztunk. Szeparálni kezdett, ugatott, vonyított, fel-alá járkált egész nap (ezt a régi lakásban nem csinálta). Két hét után vettem neki Calmexet, azt pár napig szedte. Nem tudom, hogy attól vagy mert pont elég idő eltelt, de elmúlt nála.


A kérdés másik felére válaszolva, költözés napján leszaladtam a boltba, és kamerán figyeltem, mit csinál, már akkor riasztóan beparázott. Utána fokozatosan hagyta egyedül, hoztam be a munkahelyemre kb egy hétig, hogy rögzüljön benne, onnan indulunk el, oda térünk vissza. De így is megviselte. Minden kutya más, van akit egy percig nem hat meg a dolog.

2018. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A saját tapasztalatomat miért kellett lepontozni?
2018. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. Sajnálom, hogy lepontoztak, szerintem hasznosan válaszoltál. Köszönöm
2018. máj. 15. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!