Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeretem a párom egyik...

Nem szeretem a párom egyik kutyáját és ő sem engem?

Figyelt kérdés

Morog rám,ha párom nincs ott akkor be van zárva de már unom folyton lesni ki ne jöjjön.

Ha párom ott van,ő rögtön letiltja.

Próbáltuk már,hogy én etetem,adok neki jutalimfalatot,én sétáltatom stb

De csak akkor működik ha ott a párom.

Mit tehetnék írnátok módszereket?



2018. máj. 5. 15:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ezt a kaja,hely összetaperolást kipróbálom.

Köszi.

2018. máj. 5. 15:46
 12/13 anonim ***** válasza:

"jön nekem,morog mondhatok én bármit"


Hát ez az.

Nem az a lényeg a kutyának, hogy mit mondasz, hanem hogy hogyan mondod. Meg hogyan viselkedsz.

Ha szembefordulsz vele, és morgás esetén már ütöd is orron egy seprővel/nyéllel, akkor leszokik a morgásról. (Azért ha egy rottweilerről van szó, talán nem rajta kell megtanulni a kutyafegyelmezést... De kisebb kutyától nem szabad megijedni.)

A kutyát minden lehetséges módon le kell szoktatni a családtagra való támadásról. Ha kell, akkor keményen kell vele bánni. Nem 5 perc múlva, hanem azonnal, hogy össze tudja kötni a kettőt.

Most jelenleg arra trenírozod, hogy teljesen rendben való a morgás, mert ennek következtében ételt fog kapni tőled, és nem kell szót fogadnia.

2018. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez féltékenség szerintem.Legalábbis a morgás kb csak akkor szokott előfordulni
2018. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!