Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez túlzott rajongás a kutyáim...

Ez túlzott rajongás a kutyáim felé?

Figyelt kérdés

Kettő kutyánk van. Férjemmel lakom. Nincs gyerekünk (hamarosan tervezzük). Van egy keresztfiam, 3 éves. Neki is mindent megveszek, amit csak tudok. A babajátékok között el tudok tölteni 1 órát simán. Férjem mindig cukkol, hogy hogy lehet ennyit nézni a csilingelős/zenélős/építős játékokon. Neki elég 10 perc. Nem mondom, hogy naponta kap valamit, de hetente biztos. A legjobb barátnőm az édesanyja. A kutya játékoknál/pórázaknál/ tálaknál/ kajáknál/ jutalomfalatoknál szintén eltöltök ennyi időt. Szeretem elolvasni mi van benne, és csak a jót veszem (étel, jutifalat) / megnézni biztonságos e (játék) / megtapogatni (ágy) stb. Szeretem tudni mit adok nekik. Elég sok időt töltök az állatos boltokban kb 3 naponta 1 órát. Ez talán tényleg sok (de mindig van valami új). Viszont nem mindig veszek valamit. Szóval nem olyan vagyok, hogy ha kell, ha nem hazaviszem nekik. Nem adok rájuk ruhát (maximum télen, amikor nagyon nagyon minusz van). Az ágyamban alszanak. A legegészségesebbet eszik. Pót mindenből van (tál, hám, póráz). Utálnám magam, ha valami elszakadna eltörne, és nem tudok azonnal másikhoz nyúlni. Ha olyan helyen járok, és vásárolok a barátnőimmel akkor is elnyomkodom a kutyás dolgokat, és játék általába mindig kerül haza. 3-4 hetente egy biztos (ha nem kettő). Annyi játék van itthon, hogy alig férünk tőle, de szeretnek játszani, és én meg szeretek örömet okozni. Ne úgy képzeljétek, hogy csilivili póráz, és hám van rajtuk. Sima egyszerű egyszínű, de márkás. A tálak sem csilivili, és a lakás sem luxus, ahol élünk. Átlagos életünk van, se szegények, se gazdagok nem vagyunk, pont jó így. Akárhová megyek, és vihetem a kutyákat mindig viszem magammal. Több nyaralást mondtam le, mert nem vihettem volna őket. Nyilván dolgozni azért nem tudom (sajnos) bevinni őket. Minden hétvégén kirándulunk. Nyáron pancsolunk, télen csak sétálunk (autóval elmegyünk valahova, ahol lehet sétálni nagyot). Több embertől megkaptam már, hogy a kutyáimnak élek, és ez rossz, meg, hogy el vannak kényeztetve. Szerintem nincsenek! Najó egy picit.. :) de nem az ő kárukra. Miután felnőttem, és felfogtam, hogy ők nem élnek addig, mint mi, így próbálok mindent megadni nekik. Ha lesz gyerekem nem fogom elhanyagolni sem a gyerekemet, sem a kutyáimat.

Múltkor megkaptam az egyik ismerősünktől: de szeretnék kutya lenni nálatok.


2018. máj. 6. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ezzel semmi baj. A beteges kutyaimádat ott kezdődik, amikor megengeded nekik, hogy pl. a lakásban pisiljenek, és nem szólsz rájuk, csak mosolyogva feltörlöd.
2018. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, nyugodj meg. :)


Az első válaszolót meg nem értem, minek pontozták le, teljesen igaza van.

2018. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok bár nem veszek halomra felesleges dolgokat, de én is mindig a minőségre és a kényeéemre megyek. Szerintem nincs ezzel baj :) 17l
2018. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én csak 2est pontoztam le, mindenki mást fel :)

Köszönöm a válaszokat!:)

2018. máj. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!