Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hempereg állandóan kakiban?

Miért hempereg állandóan kakiban?

Figyelt kérdés
Ma már délután kádba dugtam, és megfürdettem, mert kegyetlen büdös kakiban hempergett.. erre most vacsora előtt valami extra büdös híg fosba dörgölte bele magát.. ismét fürdés.. sunyin csinálja, bemegy a fűbe és hirtelen fekszik bele időm sincs elhúzni onnan. Mit lehet csinálni? Nem fürdethetem meg napi 3x. Nagyon ideges vagyok. A liftbe felfele alig bírtam megmaradni mellette olyan szagot árasztott. Persze a kádba dugást meg nem viseli nagy örömmel. Megsértődött, de azért a vacsoráját nagy duzzogva megette.
2018. máj. 6. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Hát a miértet azt tudom, de hogy mit csinálj azt nem. Talán a kutya iskolában adnak tippet, ha oda telefonálsz.
2018. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Kiskoromban a papám mondta - aki vadász volt - hogy a kutyák különösen szeretnek belehemperegni a vadkanszarba, mert attól szép fényes lesz a bundájuk. Lehet hogy vadkanszar nincs kéznél, épp ezért más kutyának az ürüléke is megteszi számára!
2018. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Szag miatt. Ősi vadászösztön, a saját szagát leplezné. Tiltsd neki határozottan, a közelébe se engedd.
2018. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rejtő szag miatt. Neki a séta nem séta hanem a vadászterület feltérképezése és a vacsi a zsákmány amit te ejtetél. Nehezen de lelehet szoktatni csak elkell kapni a pillanatot mikor bele akar feküdni, az enyém is csinálta. Én úgy oldottam meg hogy ha belefeküdt és már olyan volt hiaba szidtam le. Amikor benne feküdt na akkor mondtam a magamét, mikor bele akart feküdni gyorsan elhívtam vagy mivel labda bolond gyors megmuttam hogy van ám labda nalam és le is tett a kaki hempergésről. Kb 1 éves korára teljesen elhagyta ezt a szokását.
2018. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!