Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhint egyet, ha nem...

Miért köhint egyet, ha nem kap a vacsiból?

Figyelt kérdés
Na szóval nálunk előbb van a vacsi neki, mint nekünk. Fél 7kor kap enni pont azért, hogy fél 10kor este még le tudjunk menni egy kisebb sétára. Mi olyan 8 fele vacsizunk. Mindig ott ül vagy fekszik az asztal mellett, de nem kunyerál, nem nyüszög, és nem próbálja elvenni a vacsoránkat. Ha a vége fele járunk a vacsinak feláll, és néz. Akkor sem csinál semmit csak néz. Ha nem adunk neki egyetlenegy falatot sem a vacsora végén akkor jellegzetesen köhint egyet. Mint az ember, mikor a torkát köszörüli. Neki mindegy milyen pici falat, és miaz. Ha mondjuk sajtos tejfölös tészta van, akkor egy szem tészta is elég neki, hogy ne köhintsen. Rántott husinál egy panír nélküli apró falat után is elégedett, és elvonul, hogy köszöni. Viszont vannak olyan kaják amiből nem tudok adni neki pl fokhagymás hús, vagy főzelékek. Olyankor jelez, hogy hol az utolsó falat a vacsorából. Szerintetek ez aranyos? Miért csinálhatja ezt? :)
2018. máj. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mert rájött, hogy olyankor kaját kap. És nem, a nevelési hibák nem aranyosak.
2018. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez minden csak nem nevelési hiba. Az már az lenne, ha nem hagyna enni. De neki csak egy pici apró falat kell, és ennyi. Ha mégsem kap, akkorsem rágja le a kezünket, nem hisztizik, csak köhög egyet, és megy aludni.

Nézet, és nézet között is van különbség. Nálunk nem csak kutya a kutya, hanem családtag, és én aranyosnak tartom ezt a szokását. Abban igazad van, hogy erre én szoktattam rá. Nálunk nincs katonaság, sem kutya "helye". Ott van, ahol jól esik neki, és meg is van nevelve. Az alapdolgokat megcsinálja, türelmes, és okos kutya. Igazad van véleményt kérdeztem, ezért nem pontozok le senkit sem (plussz ez nem óvoda).

2018. máj. 7. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem olyan lehet, mintha azt mondaná, hogy: ehh, nem kaptam:S .. :D
2018. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelzi hogy nem kapott. Nálunk pl mikor kocsiba vagyunk és csokit vagy cukrot eszünk szépen vár és ha nem kapott semmit az orrával megbök, persze egy szem kutyakeksz jár neki ilyenkor. Ha vacsinál repetát kér akkor is az orrával bököd.
2018. máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!