Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? A váladék...

Vigyem orvoshoz? A váladék hátra csorog egy kicsit sűrű és néha /napi 2X 3X köhint/ főleg alvás után. Nem lázas étvágya van, jókedvű.

Figyelt kérdés
Ha fújok sóoldatot feloldja a váladékot, az orra nem dugul be éjjel sem. 7 és fél hós
2012. dec. 3. 07:56
 1/5 gelazso ***** válasza:
vidd és kérdezd meg hogy meggyugodj. a só nem mindig jó megoldás.
2012. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekünk is. Mivel láztalan volt, és a kedvét sem szegte, nem akartam a beteg gyerekek közé beülni vele. Én is totyorogtam, mint egy népitáncos, aztán felhívtam a doktornőt, aki azt mondta, hogy szívni-szívninapi 6-7X orrszi-porszival, nehogy arc-vagy homloküreg gyulladás legyen belőle, ahogy elraktározza a cuccot. Ezen kívül a sóoldatot mondta és a bébi Nasivint, valamit Cebion cseppeket, és a tantum verdéből, napi egy fújás a torokra, ez csak egy fertőtlenítő. Helyrejöttünk. Azt mondta akkor menjek ha lázas, vagy el akarok jönni. Ettől függetlenül, néhány nap múlva elvittem, mert bár láza nem volt, de a köhögés csak nem múlt.
2012. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy a múltkor étvágytalan volt a babám és adott antibiotikumot egyből, a végén kijött a felső 2 foga. Most nem akarom feleslegesen kitenni egy kúrának, ha meg felír vlmit úgyis beadom neki mert nem bírálhatom az orvost felül. MAjd holnap elviszem de ma úgy látom jobban van mint tegnap.
2012. dec. 3. 11:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvittem, és tüszős mandula gyulladása van. Semmi tünet, már nm is köhögött egyet sem csak tüsszögött. Kapott antibiotikumot és 2 óra múlva elkezdett ömleni az orrából a dzsuva. A doktornő szerint a kisfiamat egy tüsszentésnél vinni kell ezentúl mert nm nagyon produkál tünetet.
2012. dec. 5. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ de gáz! Jól tetted, hogy elvitted! Legalább megvan a probléma gyökere! Jobbulást Neki, Neked meg kitartást!
2012. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!