Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondjak az ember sose...

Azt mondjak az ember sose csalodik a kutyajaba. Csalodtam a kutyamba. Ti ertitek ezt?

Figyelt kérdés
3 hete velunk van a kis kutya 2 hetig egyfolytaba kovetett mellettem volt ha nem voltam mellette nyuszitett. Valamier 5 napja le se szar csak anyaval foglalkozik ot koveti ha velem van ot varja. Van egy cicam is amiota megkaptam 3 eve nekem hagyja a legjobban hogy meg simogassam velem a leg aranyosabb azota is. Szerintetek inkabb macska illik hozzam? Nem ertem ezt

2018. máj. 6. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kiskutya mindenkit követ!

Aki enni ad, aki új. Lehet anyukád többet foglalkozik vele. Ki ad neki enni? Ki játszik vele? Ki nevelgetni? És ki dédelgeti többet?

2018. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En vagyok vele egesz nap en viszem setalni en jatszok vele enni ad anya neki meg inni :( anya alig van itthon
2018. máj. 6. 23:53
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a mondást nem így kell értelmezni. Ez a kutyus még kölyök, gondolom te is gyerek vagy még. Légy türelmes :) Hidd el, szeret téged :)
2018. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Mondanám, hogy ikszdé, de ez nagyon gáz.
2018. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, te most tényleg csalódtál egy két hete nálatok lévő baba kutyában?
2018. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha én most kiszakítanálak téged anyád és a családod mellől, bezárnálak a saját lakásomba, akkor követnél mindenhova, és csak nekem hagynád, hogy simogassalak, és velem lennél a legaranyosabb?
2018. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A kutyának van esze.Idiótákat nem követ.
2018. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Egy kiskölyöknek minden új, minden érdekli, nem fog egyből egy embert Istennek tekinteni és csak vele foglalkozni. két hétig sokat töltött Veled, most mást is szeretne jobban megismerni. Ne ijedj meg akkor sem, hogyha séta közben minden idegenhez oda akar majd menni, rájuk ugrálni vagy ilyesmi, miközben Te hiába szólítgatod, tojik a fejedre. Ez egy fiatal kutyánál meg bármilyen állatnál, de embergyereknél is természetes.
2018. máj. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Na pont ezért nem veszünk gyereknek kutyát! 2 hét alatt megunja és csalódik benne!
2018. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök kutya, még hipersebességgel tanul, tapasztal, okosodik és változik ! Naná, hogy minden és mindenki érdekli, aki/ami foglalkozik vele, aki/ami mozog, mindenki, akitől kaját és törődést remél.

Ha féltékenykedni akarsz csupán és már az is "csalódást okoz", hogy a kutya minden nap tanul valami újat, saját egyénisége van, a sok tapasztalat alapján még gyorsan változnak a "szokásai", akkor tarts plüsskutyát!


Vagy tanulmányozd a dolgot abból a látószögből, hogy --rossz esetben-- akár a kutyád is csalódhat(ott) benned! Ez meg se fordult a fejedben, ugye?

A kutyatartás, a vele való törődés bizony sokkal nagyobb felelősség, minthogy néha megsimizzük az ebet, oszt jóvan! Hidd el, szeret téged is, de mindkettőtöknek hasznára lesz, ha több türelmet, odafigyelést és következetességet tapasztal tőled.


Sok sikert, és mielőbb tegyél azért, hogy a kutyád ne "csalódjon benned" nagyobbat, mint te benne!

2018. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!