Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával hol nyaraltok?

Kutyával hol nyaraltok?

Figyelt kérdés
Zárt udvarral rendelkező házat keresek nem mély víz (tó, folyó) közelében, ahol a kutyát biztonságban tudhatnám, akkor is, ha nincs épp velem (kimentem vásárolni a boltba pl.) és elvihetném hűsölni is. Az úszást még most tanulja, tehát nagyobb folyók, mély tavak egyelőre nem jöhetnek szóba. Előre is köszönök minden ötletet.
2010. jún. 14. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

akárhol lehet apartmant bérelni, ahol nagy kert van, árban nem is olyan húzós.

Mi az hogy az úszást tanulja? :D én sose tanítottam úszni a kiskutyámat és simán a Dunába bemegy (magától)...

2010. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az úszást azért tanulja, mivel eddig utálta a vizet (a pocsoját is kikerüli az utcán), kényszeríteni nem akartam, de most akadt egy kutya, akit nagyon megkedvelt és utána hajlandó vízbe menni. Viszont, mikor a hasát eléri a víz, bepánikol (egyelőre), nem hiszi el hogy biztonságban van. Nem akarom erőltetni. Napról-napra bátrabb, játszva megpróbáljuk megoldani, hogy rájöjjön, mi a jó neki a vízben.

Konkrét helyeteket, ha esetlek tudnátok írni, hová érdemes menni, esetleg tapasztalatok miatt ajánlanátok is...

2010. jún. 14. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi egy kempingszerű helyre járunk (nem az, de sátorban alszunk) és ott nem is szoktuk megkötni egész idő alatt. Jövünk-megyünk a "táborban" - faluban és ott kocog végig körülöttünk (még a sátortartó madzagokat sem szokta lepisilni...).

De keress rá a Google-ban a kutyás üdülésekre, most már elég sok van itthon is.

2010. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, ilyet én még nem találtam, pedig sokat kerestem. Olyat lehet csinálni, hogy valahol találsz kutyabarát szállást, utána autóval mentek odébb. Egy esetleg, de itt nem tudod bezárni a kutyát, max a házba:

[link]


Amúgy mi most Ausztriába megyünk nyaralni, és ott a kirándulások közben fogunk tavakat, folyókat érinteni, ahol közösen fürödhetünk majd.

2010. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem tudtok ti sem ilyen helyet :(. Már rengeteg helyet átnéztem, de még mindig nem találtam meg, amit kerestem.
2010. jún. 14. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

mi ide szoktunk járni, ezekre a helyekre beengedik a kutyákat

2010. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah értem :) (1. válaszoló vagyok) hálistennek én nagyon szerencsés vagyok e téren, én kutyusom magától bement, amint nagyobb vizet látott, azóta se fél tőle.
2010. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Halásziban szokott lenni minden évben kutyás tábor! én 2szer voltam már.tök jó. van víz és előadások, kutyás dolgok de nem kötelező részt venni.
2010. jún. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. Ha bármi tipp jön még szívesen fadom.
2010. jún. 15. 08:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Az úszással kapcsolatban csak türelem! A mi kutyusunk soha bele nem ment volna a vízbe, míg a múlthéten "megtört a jég", és magától bele ment a Tiszába, és élvezte! Amúgy most 3 éves.
2010. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!