Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki számít szaporítónak?

Ki számít szaporítónak?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvasni itt, kezdek összezavarodni, ki az aki szaporítónak számít? Az aki pénzért csinálja? vagy az aki tudatlanságból hagyja elleni a kutyáját, Marika néni a szomszédból? És az aki lehozz egy almot hobby célra, és a kölyköket szét osztja a családban az minek számít?

És tenyésztő az akinek van hivatalos kennelje és megvan minden (tenyészszemle, szűrő vizsgálat, törzskönyv)? De ha mondjuk valakinek megvan mindez de nincs bejegyzett kennelje az minek számít?


2010. jún. 14. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A felsoroltak mindegyikre szaporító. Árt a kutyáknak csak nem ugyanúgy. És a tenyésztőségnek ezek az alapfeltételei amiket felsoroltál de ettől még nem lesz morláis értelemben tenyésztő, ahhoz sokkal több kell.
2010. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
És akinek nincs kennelje az is annak számít. A kiskutyák nem lesznek tksok akkor, nem? Hát az megint ugyanaz, ellenőrizetlen hiába szűrt.
2010. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
sztem az aki tudatlan hozzá, mindenféle egymáshoz nem illő kutyát párosít, rossz körülmények közt... másik meg olyan aki ért hozzá, jobbak kicsit a körülmények,aztán a drága kutyákat külföldre csempészi
2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
előző vok úgy akartam írni h a másik ért hozzá valamennyire
2010. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

szerintem azok akik csak úgy ni hagyjak hogy legyenek kiskutyák és otthagya őket a francba...nem törődnek velük...akik meg pénzért csináljak azok nem feltétlenül azok nekik számít a kiskutyák és a szülök egészsége es törődnék velük


nekem is van két kutyám többször ellett a szuka elvittem őket állatorvoshoz oltások papírok stb...ugyanígy a kicsiket is

nem értem ez miért állatkínzás..

2010. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
az en kutyámnak is volt mar kölyke szűrővizsgalat meg minden meg volt csak nem törzskönyveztük őket mert nagyon drága... de látta őket orvos stb. akkor én is "kegyetlen szaporító vagyok"?
2010. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Utolsó!

Megkérdezhetem mi olyan nagyon drága?

2010. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
ha törzskönyveztetem a kutyakat mondjuk ez sem kis mulatság de ki lehet fizetni de adot is kell fizetni...mert ha van egy torzskönyves kutyád akkor azt hiszik hogy jo pénz jön le ezert adóztatnak ezert nem törzskönyveztetek két kutyáért de aki tenyésztő és legalább 10 tenyészállata van annak megeri nekem nem..
2010. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Utolsó te melyik országban élsz?

A TK kiváltása 5500Ft kutyánként(mondjuk egy 10-es alomnál egyszerre kicsit húzós valóban),de a kölyök árát tekintve "elhanyagolható".

Milyen adóról beszélgetünk???

2010. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Romániában élek es tudod nagyon jól hogy az orszag sz*rban van a nyugdíjakat levágjak az adókat emelik es meg sóadót is kell fizetni ( bar meg nem hoztak törvénybe) ezek mellet szerintem te se bírnád...a vizadorol ne is beszeljek...falun elek es van egy édesvízi es ásványvíz kutunk azért is kell fizetni mar mert iszod a sajat kutadbol a vizet de ne menjunk bele a politikaba ...csak anyi hogy ebben az országban nem lehet ezert nem en vagyok a hibás...
2010. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!