Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne féljen...

Mit csináljak, hogy ne féljen az új póráztól?

Figyelt kérdés
Rendeltem a netről egy nagyon praktikus pórázt. Mutatja az időt, van benne kakizacsi, lámpa az elején, egyik oldalán jutalomfalat tartó, másik oldalán kiszedhető edényke, amibe tudok vizet rakni. Szóval minden ami kell. Ma szabin vagyok, és meg is jött ma a póráz. Nagyon örültem neki. Megmutattam a kutyának is, megszagolta. Rá raktam itthon, először a hámot, megint megszagoltattam vele , utána ráakasztottam. Totál be volt zsongva, hogy megyünk sétálni. Lent ahogy húzódott vissza a madzag félt tőle. Pedig előtte is hosszú póráza volt. A hangon kívül minden rendben volt. Néha félt tőle, néha nem érdekelte. Mit tudok csinálni, hogy ne féljen? Annyira praktikus, nem szeretném a sima régit használni. Pár séta után elmúlik ez?
2018. máj. 15. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogja szokni, ne adj neki különösebb jelentőséget, ne lássa rajtad hogy ideges vagy mert azt fogja hinni hogy jogosan fél.
2018. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem stresszel borzasztóan tőle, akkor meg fogja szokni. De csinálhatod azt, hogy otthon a lakásban kihúzod, visszaengeded a pórázt és ekkor adsz neki jutalomfalatot, így a fura hangot valami jó dologgal fogja párosítani. Egyébként kaphatnék linket a pórázról? Megtetszett :D
2018. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)


Persze, itt a link:


[link]

2018. máj. 15. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nagyon tetszik, szerintem én is kipróbálom majd, habár flexi ellenes vagyok, de ez nagyon praktikus.
2018. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet fixen stoppolni a pórázt? A flexiket általában lehet, de úgy látom a videón, hogy ezt nem. Gyorsan megszüntetné a hangból adódó gondot.

Nekem is nagyon tetszik amúgy, ez az egyetlen aggályom vele :).

2018. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De lehet :)

Úgy oldottuk meg, hogy a jutalomfalat tartóba viszünk finomságot, és igazából ma már nem is figyelt a hangra :) túl aggódtam :)

2018. máj. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!