Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le róla?

Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
A fel ugrálásról kéne leszoktatni. Mindenkire fel ugrál,kiseebb gyerekeket felborít.

2018. máj. 17. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Az enyém i ezt csinálta amíg kicsi volt. Én úgy szoktattam le, hogy amikor láttam rajta, hogy fel akar ugrani, akkor lenyomtam a földre, teljes fekvésbe. Meg amit még tehetsz, hogy lent tartod a kezed. Ha felemeled, kíváncsi lesz és meg akarja nézni, tehát biztos felugrik. Tartsd kb a feje szintjén, meg simogasd. Nálam ez vált be.
2018. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig mivel próbálkoztál és az miért nem működött?
2018. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nemmel próbálkoztam, de mintha meg se hallanánk nem segít.
2018. máj. 18. 20:41
 4/7 anonim válasza:
Meg kell mutatni neki, hogy mire mondtad a nemet. Mint az első is mondta, ha a nem közben lenyomod a földre, egy idő után rájön, hogy mit nem szabad.
2018. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a b, hogy nem tudom lenyomnia földre : c
2018. máj. 19. 13:54
 6/7 A kérdező kommentje:
baj*
2018. máj. 19. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutyák nem úgy születnek, hogy értik a szavak jelentését. Ha kap egy letiltást és ő nem reagál rá jól azonnal, akkor utána kapnia kell büntetést is. Akkor fogja a nem szót komolyan venni, ha lesz követlezménye. Ezt nevezik követlezetességnek.


Letiltás mellé megfogod a grabancát és tartod egy ideig, vagy kirakod a térdedet, hogy annak ütközzön neki a mellkasával, vagy elzavarod magadtól, stb. A lényeg, hogy azonnal hagyja abba az adott viselkedést.

És ha abba hagyta, ha nem ugrál, akkor kap megerősítést.

2018. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!