Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki cserélte...

Van itt olyan, aki cserélte már el a kutyáját egy másikra?

Figyelt kérdés
Miért tettétek és miért pont arra a másikra? Nem éreztetek bűntudatot? Félreértés ne essék, nekem nincs is kutyám, csak sokszor látok ilyen hirdetéseket és megszakad a szívem a kutyusokért.

2018. máj. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem tennék ilyet, és aki igen, az egy gazember.
2018. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na erre én is kiváncsi lennék. Bár ha valaki ilyet tett, nem hiszem, hogy le fogja írni.

Az egyik kutyánk kicsit problémás. Régebben még problémásabb volt. Többször megkaptuk, hogy miért nem "adjuk el" és szerzünk helyette egy normálisat. Olyankor nagyon vissza kellett fognom magam, hogy ne mondjak valamit, amiben csúnya szavak is szerepelnek.

Hogy adtam volna oda valakinek, csak azért mert nehéz vele???

Most már egyre jobb a helyzet. Soha egy pillanatig fel sem merült, hogy ne tartsuk meg.

2018. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mikor nagyon unatkozom és a jófogást nézegetem én is mindig csodálkozom, hogy milyen emberek vannak.

viszont sportkutyázás közben láttam már pár olyan esetet, mikor valaki elpasszolta a kutyáját, mert összeférhetetlen volt a többivel vagy nem jött be. szerencsére mindegyik gazdiban volt annyi empátia a kutya iránt, hogy valóban normális gazdát sikerült találni neki.

2018. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos volt ilyen kutyánk.


Az utcában született egy alom német dog, természetesen mindenki akart belőlük.


Az egyik új tulaj egy darabig elvolt vele, de aztán lepasszolta hozzánk.

Elég rossz körülmények között volt tartva. 0 mozgatás, 0 tanítás, konkrétan kerti dísz.


Most megint van egy kutyájuk, ő is állandóan kennelben van, amit nem is takarítanak.

2018. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sohasohasoha nem fogom megerteni. Talan az a valasz, hogy azert, mert nekik a kutya nem hazikedvenc, csaladtag, hanem munkakutya (akar sajnos hazorzo, bar ugyan nem ertem, hogy miert nem szereltetnek be egy riasztot, ezerszer koltsegkimelobb megoldas lenne-mindegy.), nekik pedig valamire kell. Ha arra a feladatra alkalmatlan, akkor pedig "lecsereli". Eleg csunyan hangzik, de lehet, hogy tulajdonkepp jot tesz a kutyaval, ha pl.: egy puskalovestol felo magyarvizslat nem kenyszeritenek arra, hogy vadasszony csakazert is, hanem elpasszolja egy kedves csaladnak/ parnak, ahol a kutyanak jo dolga van.
2018. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!